Blíží se začátek školního roku a děti opět usednou do školních lavic. Většinou se bojí toho, že přes letní prázdniny zapomněli číst, psát nebo počítat. Ale čeho se bojí nejvíce rodiče? JEDNOZNAČNĚ VŠÍ! Ti z nás, kteří se s tímto problémem již setkali jistě potvrdí, že dostat vši z vlasů (a to nejen z dětských) je přímo nadlidský úkol. Z normálních vší se totiž za posledních pár let staly super vši, které jsou již rezistentní na pesticidy. Jak tedy odstranit vši v poklidu domova a bez pesticidů? Domácí sadou pro odstranění vší a hnid!

Tato sada obsahuje tekutý super gel, který nejen že zahubí vší a hnidy a pomůže Vám je odstranit z vlasů, ale dokonce vlasy i provoní příjemnou hruškovou vůní. Dále sada obsahuje aplikátor se dvěma typy zubů. Hřeben se širšími zuby slouží k první aplikaci gelu a hřeben s jemnějšími zuby k rozčesání gelu po celé délce vlasů. Necháte pouze 10 minut působit a vyčesáváte kovovým hřebínkem, takzvaným všiváčkem, který je také součástí Vaší sady. Poté pouze vymyjete klasickým šampónem a za deset dní zopakujete. Jednoduché, že ano?

Pokud se však necítíte na odvšivování sami doma, svěřte se do rukou profesionálů. V Praze se nachází Vší klinika, na které Vás zbavíme vší a hnid okamžitě na první návštěvě! Zbavíme Vás rychle a efektivně vší a hnid za pomoci horkého vzduchu ze speciálního přístroje AirAllé. Stačí pouze pouze zavolat na telefonní číslo 725 988 585 a sjednat si termín ošetření.