Oči jsou oknem do duše…

Toužíte po dokonalých, přirozeně vypadajících řasách, které budou naprosto neodlišitelné od řas přírodních? V České republice se již více než 10 let můžete svěřit do péče odborníků, kteří jsou na trhu v prodlužování řas světovou jedničkou!

Řeč je o Xtreme Lashes

Xtreme_lashes

Americká společnost vděčí za svůj vznik zdravotní sestře Jo Mousselli, která v roce 2005 přišla s naprosto novým a revolučním konceptem prodlužování řas. Společnost Xtreme Lashes® je po celém světě nejdůvěryhodnějším jménem  v oblasti prodlužování řas, produktů a přípravků pro jejich aplikaci, ale je známa i prvotřídní kosmetikou, která je s prodlužováním řas plně kompatibilní. Hned několik produktů se může pyšnit titulem s mezinárodním oceněním za inovaci v kosmetice. Mezi ně patří v prvé řadě adhezivum na prodlužování řas. Jo Mousselli, předsedkyně a zakladatelka společnosti, spolu se svým profesionálním týmem Xtreme Lashes nastavila průmyslové standardy a firma se tak stala světovým lídrem.

Xtreme Lashes – To je bezpečné prodlužování řas bez alergií, které provádí vysoce kvalifikovaný personál. Klade se důraz na nejvyšší kvalitu a profesionální přístup. Pro bezpečné a pohodlné nošení řas po dobu až 4 týdnů! Řasy xtreme Lashes vám zaručují přirozený vzhled, byly vyvinuty tak, aby co nejvíce odpovídaly řasám přírodním.

Lashistky Xtreme lashes k prodlužování řas  používají  Adhezivum FlexFusion Rapid Cure Technology – První medikální hypoalergenní adhezivum na světě. Jediné lepidlo, které je vyráběno americkou firmou lepidel pro zdravotnictví kardio a neurochirurgii. Vyvinuto v zařízené, splňující normu ISO 13485:2003m, což je proces výroby, splňující požadavky pro výrobu zdravotnických prostředků, v tomto případě adhezivum zdravotní třídy.

Lepidlo se mimo jiné vyznačuje:Xtreme Lashes Jo Mousselli

  • Hypoalergenním složením
  • NEOBSAHUJE latex, formaldehyd, ethyl akrylát, uhlovou čerň  = látky způsobující podráždění a alergie
  • Technologie Rapid Cure = Již žádné omezení po dobu 24 – 48 hodin
  • Již po 3 hodinách můžete jít s klidem do bazénu nebo sauny
  • Bezpečné a dlouhotrvající prodloužení řas
  • Přirozený vzhled, neviditelné spoje

Shlédněte krátké VIDEO, představující společnost Xtreme Lashes a její zakladatelku Jo Mousselli.

XTREME LASHES: THE GLOBAL LEADER IN EYELASH EXTENSIONS.