Proč ztrácíme vlasy?

Za hlavní příčinu vypadávání vlasů u mužů i žen lze označit hned několik různých faktorů, například: stres, hormonální změny, věk nebo nesprávná péče a výživa, nevhodná dieta. HR3 hair microneedling

První obranná linie – prevence

Korejská značka GENOSYS má speciální produkty, které preventivně působí proti vypadávání vlasů a zajišťuje jejich obnovu a růst. Seznamte se s HR3 Clinical Hair Shampoo, & HR3 Clinical Hair Tonic.

  • HR3 Clinical Hair Shampoo – obsahuje patentované rostlinné extrakty, působící proti předčasnému vypadávání vlasů (panthenol, niacimid, výtažky z Punica Granatum a zázvoru). Pokožku hlavy ošetřuje, vyživuje, hloubkově hydratuje a zlepšuje cirkulaci krve. Jak šampon, tak i tonikum obsahují především extrakt ze Sophora Japonica, což je velmi účinná látka, zabraňující tvorbě dehydrotestosteronu (DHT), který je hlavní příčinou vypadávání vlasů. Šampon lze zakoupit ve dvou variantách: Balení 300 ml / nebo cestovní balení 30 ml.
  • HR3 Clinical Hair Tonicvlasové tonikum zklidňuje, hydratuje a vyživuje pokožku hlavy, čistí ucpané vlasové folikuly a zesiluje je. Urychluje antioxidaci a krevní oběh. Tonikum se nanáší po mytí vlasů šamponem HR3 přímo na pokožku hlavy. Postupuje se po pěšinkách a jemnou krouživou masáží se zapracovává do pokožky. Poté se nechá volně proschnout. Obsahuje výtažky ze Sorpoha Japonica a Punica Granatum, vitamin C, E  a kyselinu salicyolovou.

Systém HR3 MATRIX

HR³ MATRIX MESOPECIA SYSTEM FOR HAIR & SCALP je značka péče o vlasy a pokožku hlavy. Využívá se zásadně inovativní technologie pro řešení problémů s vlasy, aby se dosáhlo okamžitých zlepšení na základě odborných znalostí z biotechnologie. Jedná se o inovativní systém v terapii vlasů a pokožky hlavy, který kombinuje GENOSYS razítko (případně Roler) se speciálními materiály pro opětovný růst vlasů, obnovu a regeneraci.

Mikrojehličková mezoterapie vlasové pokožky

Systém HR3 Matrix Vám otevírá dveře k opětovného růstu a rejuvenaci vlasů prostřednictvím mikrojehličkové mezoterapie vlasové pokožky. Doporučujeme ji zahájit, jakmile se projeví padání vlasů a nebo jejich oslabování.

Toto ošetření má 3 samostatné účinky na pokožce hlavy:

  1. Dodání speciálního klinického roztoku HR3 Hair Solution α s účinnými látkami přímo do pokožky hlavy ke kořínkům vlasů.
  2. Stimulace krevního toku do vlasových folikulů, čímž se zvýší přísun důležitých živin k vlasovým folikulům.
  3. Odstranění nadbytečných kožních buněk z pokožky hlavy, které se akumulují u vlasových folikulů a přispívají k podvýživě vlasů.

Výsledky:

  • Opětovný růst vlasů
  • Regenerace vlasů
  • Obnova vlasů

Podrobnější informace o mikrojehličkování naleznete zde

Péče dostupná v salonu i „na doma“

Jednou z mnoha výhod systému HR3 Matrix je dostupnost domácí péče. Pokud Vám časové možnosti nedovolí pravidelně docházet do salonu anebo na kliniku, může si koupit domácí sadu HR3 Matrix Hair Solution α (Homecare) a provádět si ošetřování doma. Při pravidelných ošetření a používání přípravků – šamponu HR3 Clinical Hair Shampoo a vlasovému toniku HR3 Clinical Hair Tonic – tak brzy dosáhne viditelných výsledků.

Máte zájem o nákup? Aktuální nabídku najdete v našem e-shopu zde.