Body Black řada na tělo

Černý pepř jako spalovač tuků?

Připravily jsme pro Vás článek o šokující novince – Švýcarské tělové kosmetice Body Black (od firmy Mavex)  3 funkce v jednom? Nejen to! Ale pojďme pohovořit o těch třech hlavních účincích. Zeštíhluje, detoxikuje a konturuje vaše křivky. Můžete si tedy dopřát relaxační odpočinkouvou kůru a při ní hubnout a detoxikovat! Léto sice skončilo a je vyrýsovat svou postavu do ještě svůdnějšícj křivek, na to bude mít pár dlouhých chaldných měsíců. Sliby různých ošetření o viditelných hubnoucích výsledcích, které se nedostaví, zde nečekejte. Účinné spalování tuků je u tohoto ošetření možné díky speciálním účinným látek, ale také High tech receptuře, která  tyto látky dokáže spolu s profesionální masáží dopravit až k tukové buňce, kterou účinně rozbije.
Zjímá Vás, jak se taková masáž Švýcarské tělové kosmetiky provádí?

Body Cream

Prokázané výsledky Švýcarské tělové kosmetiky, ji posunuly na přední místo ve světě. Najdete ji v těch nejznámějších SPA, hotelích a kvalitních kosmetických salonech. V nich si můžete také pořídit produkty k domácí péči, která navazuje na tu profesionální a u švýcarské kosmetiky má domácí péče stejné složení účinných látek. Jedním z produktů řady Body Black je Body Black Cream. Nyní můžeme přidat k těm 3 funkcím ještě další. Provoní a pěstí pokožku vašeho těla tak líbeznou vůní, která se velmi podobá francouzskému parfému jedné významné kosmetické značky. Navíc jeho hedvábná texturu  proniká bez pocitu mastnoty. Body Black Cream je bohatý na přírodní složky, obsahuje  extrakt z černého pepře spolu s komplexem šesti rozdílných typů řas a minerálů. Aktivuje látkovou výměnu a stimuluje odstraňování tukových zásob (spalování). Přírodní uhlí hloubkově čistí pokožku od znečišťujících látek, smogu a toxinů. Komplex z čajů odvádí z těla přebytečné tekutiny. A nakonec pěstící bambucké máslo udržuje pokožku jemnou a vláčnou. A výsledek? Ložiska tuku i pomerančová kůže viditelně redukují. Vaše tělo modelují a zpevňují přípravky z řady Body Black.

Body Scrub / Peeling

Produkt „musíte mít“ z řady Švýcarské tělové kosmetiky – peeling s trojím účinkem – Exfoliace (odstranění odumřelých buněk), hubnutí a detoxikace. Nejedná se o obyčejný exfoliační peeling, ale o drahocenný aktivátor, stimulující buněčný metabolismus a eliminující tukové zásoby. Má jemnou krémovou texturu, která umožňuje profesionální “Opening masáž“ při ošetření Body Black Slim & Detox. Receptura peelingu umožňuje díky své šetrnosti provádění i několikrát týdně.

Body Active Oil

Už jen pohled na tu spoustu aktivní účinných látek, vyvolává hubnoucí účinek. Tento tělový olej byl vytvořen pro profesionální hubnutí a detoxikační masáž. Má šokující účinek na tukové buňky a zároveň nabízí pocit pro rovnováhu těla a mysli. Díky jeho textuře je masáž neuvěřitelnou slastí. Pečlivě vybrané poměry těch nejkvalitnějších olejů ze slunečnice, kukuřičných klíčků, makadamie a olivového oleje sebou nesou aktivní látky z černého pepře papriček. Olej má silně zahřívací účinky a díky masáži se účinně aktivuje jak povrchová, tak hloubková cirkulace a zvyšuje se okysličení buněk a tkání. Profesionální masáž hraje zásadní roli. Společnost Mavex vyvinula tuto řadu Švýcarské tělové kosmetiky spolu se speciální masážní technikou, která uvolňuje napětí a aktivuje metabolismus. Shrneme-li funkci této řady švýcarské kosmetiky je určena k urychlení metabolismu, přeměně podkožního tuku v energii a stimulaci mikrocirkulace.

Body Power Pack

Body Power Pack je prášková směs, která se připravuje k profesionální aplikaci těsně před použitím. Změní barvu na černou s nádechem scénografie, ale nejen to. Základ tohoto zábalu se získává z alginátů pocházejících pouze z hnědých řas přírodního původu sbíraných v Norském moři. Tato řasa je bohatá na fucoxanthin, minerály, vitamíny, bílkoviny a jód. Tyto látky jsou velmi účinné stimulanty hubnutí. Pro ještě intentzivnější výsledek jsou přidány extrakt z pepře a aktviní černé uhlí.  Výsledkem je silný zábal na hubnutí, který aktivuje metabolismus a stimuluje odstraňování tukových zásob. Pomalým přechodem z kapalné směsi na konečnou pevnou formu dokonale pokrývá mikroreliéfy pokožky a okluzivní obal vyvolává hlavní saunový efekt. Pomáhá vylučování tekutiny plné toxinů a odpadních látek, které jsou absorbovány rostlinným uhlím s významným detoxikačním účinkem. Zábal se snadno připravuje. Neneste dostatečnou vrstvu na nohy, hýždě a břicho nebo na oblasti, které je třeba ošetřit. Po působení 15 minut je maska jednoduše odloupnuta bez zbytečného času na omývání  a odstraňování. Nemusíte do sprchy! Nenaruší Vaši relaxaci vynucené vstávání, ale vychutnáte si závěrečnou a voňavou péči o pokožku těla až do úplného konce.

DERMITAGE

Estetické centrum

Kurz Švýcarská pedikúra