Už jste někdy vyzkoušeli Divine Beauty? Je to švýcarská pleťová kosmetika, respektive pleťová péče a nové generace, který opravdu za to stojí. Znáte například potřeby vaší pleti? Víte co skutečně potřebuje? A víte kdy to potřebuje? Nová technologie a účinné látky v tomto krému, který se v překladu jmenuje Božská krása vám zajistí, že účninné látky do pleti budete dostávat v průběhu celého dne. Divine Beauty je mimořádně bohatý krém, který dodá každému typu pleti okamžitou vláčnost a poddajnost.

Nová generace – švýcarská pleťová kosmetika

Přichází nová poslední generace krémů, která se zrodila z propojení švýcarské vědy a přírody. Díky inovativní technologii s postupným a plynulým uvolňováním, získává pleť konstantní dávku vysoce účinných látek. Cílený produkt pro obnovu buněk i přirozené pevnosti, udržuje úroveň hydratace a jemnosti na vysoké úrovni. 

Pomáhá fibroblastům při endogenní produkci kolagenu 1, který je hlavní podporou pojivové tkáně. Díky vynikajícímu antioxidačnímu účinku je výborným spojencem v boji proti časnému stárnutí pokožky.

Bohatá a jemná struktura tohoto božského krému, má překvapivý revitalizační a antioxidační účinek na pokožku: vyživuje ji, zvlhčuje, posiluje a chrání před volnými radikály a agresivními vlivy  životního prostředí a zaručuje tak pohodlí pleti po celý den. Pokožka je okamžitě hydratovaná, pružná a regenerovaná.

Aktivní látky bohatého krému Divine Beauty jsou  Kmenové buňky rostliny Dafne Odory, koenzym Q10 a vitmín E v mikrokapslích z fosfolipidových membrán, které zaručují postupné a prodloužené uvolňování během celého dne. Revitalizující rýžové peptidy jsou  mikromolekuly, které doká  ží pronikat  epidermální bariérou a působí až na úrovni dermis opět podpořit následnou syntézu kolagenu typu I. stimulací buněk fibroblastů.

Pokud si chcete dopřát téměř salónní ošetření pleti, stačí si podle našeho návodu udělat večerní rituál. Zapalte si svíčku a přidejte nějakou příjemnou vůni, podle stavu a nálady. Atmosféru můžete zlepšit ještě výběrem hudby, která vás naladí na relaxaci.

Máte již důkladně očištěnou a tonizovanou pleť obličeje. Na bříška ukazováčku, prostředníku a prsteníku naneste Divine Beauty krém a lehce ohřejte dotekem prstů obou rukou. Začněte jemným poklepem pomocí bříšek prstů vklepávat krém do pleti. Začněte na tvářích a postupujte směrem k uším. Posuňte se o kousek níž a od nosu směrem k usím. Pak se přesuňte nad horní ret a přes koutky úst opět k uším. Jemně poklepy nasycujte svou pleť blahodárnými účinnými látkami a texturou krému. Postupujte pomalu, směrem k dolní čelisti a na krk. Přidejte krém, pokud ho nemáte dostatek. Pak se vraťte na čelo a přibližně ve 3 řadách vklepávejte krém od středu směrem ke spánkům. Na závěr můžete lehce krém  vtlačit dlaněmi rukou. Nechte vstřebat vše do pleti a odpočívejte.