15 minut, bez skalpelu a fréz – pedikúra s neuvěřitelným výsledkem!

Poznejte dokonale hebké a lehké nohy díky produktům Švýcarské pedikúry od firmy Mavex. Rychlá wellness metoda pro krásné nohy, která odstraní i ty nejsilnější otlaky. Bez frézek nebo skalpelů!

prodotto2

Švýcarská pedikúra je jedinečné kosmetické ošetření pro všechny, kteří chtějí mít úžasně hladké a lehké nohy. Není suchá ani mokrá, je to zcela nový druh péče. Dokáže velmi rychle a efektivně odstranit popraskanou kůži i zrohovatělé mozoly. Nepoužívají se při ní žádné frézky ani žiletky a je tak vhodná pro všechny včetně diabetiků. Dokonale profesionální ošetření s úžasným okamžitým výsledkem.

Během Švýcarské pedikúry se aplikuje speciální prostředek, který z vašich nohou už za 15 minut dovolí sundat mozoly, jako když se maže máslo. Použití Švýcarské pedikúry je jednoduché a výsledek bude vidět už po první návštěvě. Díky absenci žiletek a frézek není možné jakékoliv poranění pokožky a může být tedy bezpečně prováděno i začínajícími, nebo méně zkušenými pedikérkami. Odpadá namáčení nohy ve vaničce a nedojde tak k rozmočení kůže. Je tedy mnohem zdravější pro kůži nohou.

Švýcarská pedikúra je velmi oblíbenou metodou pedikúry především v hotelích a wellness centrech, kde jí provádí během jiných ošetření. A to právě díky její rychlosti. „ Během své 25 leté praxe jsem se nesetkala s tak výjimečným produktem. Švýcarská pedikúra od Mavex je nejefektivnější, rychlá, jednoduchá a tak hygienická metoda. Díky ní jsem dokázala proměnit pedikúru v dokonale luxusní službu pro všechny, kteří nemají čas nazbyt. Nejradši mám ty překvapené pohledy po jejím skončení. Klienti cítí jako by se vznášel “ říká Issabelle z curyšského pětihvězdičkového hotelu Hyatt.

Tato pedikúra je komplexní ošetření. Kromě profesionální péče se skládá z produktů pro domácí péči, které si stojí za švýcarskou kvalitou. Tyto speciální krémy pomáhají udržet dokonale hladké nohy a zabraňují vzniku prasklin a otlaků. Vaše nohy budou díky Švýcarské pedikúře dokonalé navždycky.