Ne vždy je příliš pozdě to napravit…

Za hlavní příčinu vypadávání vlasů u mužů i žen lze označit hned několik různých faktorů, ať už je to stres, hormonální změny, věk nebo nesprávná péče a výživa.

HR3 hair microneedling

Základem je prevence

Vyzkoušejte HR3 Clinical Hair Shampoo, & HR3 Clinical Hair Tonic, přípravky, které preventivně působí proti ztrátě vlasů a zajišťují jejich obnovu a růst.

HR3 Clinical Hair Shampoo – obsahuje patentované rostlinné extrakty, působící proti předčasnému vypadávání vlasů (panthenol, niacimid, výtažky z Punica Granatum a zázvoru). Pokožku hlavy ošetřuje, vyživuje, hloubkově hydratuje a zlepšuje cirkulaci krve. Jak šampon, tak i tonikum obsahují především extrakt ze Sophora Japonica, což je velmi účinná látka, zabraňující tvorbě dehydrotestosteronu, který je hlavní příčinou vypadávání vlasů. Šampon je možno zakoupit ve dvou variantách: Balení 300 ml / nebo menší (cestovní balení) o objemu 30 ml.

HR3 Clinical Hair Tonicvlasové tonikum zklidňuje, hydratuje a vyživuje pokožku hlavy, čistí ucpané vlasové folikuly a zesiluje je. Urychluje antioxidaci a krevní oběh. Tonikum se nanáší po mytí vlasů šamponem HR3 přímo na pokožku hlavy. Postupuje se po pěšinkách a jemnou krouživou masáží se zapracovává do pokožky. Poté se nechá volně proschnout. Obsahuje výtažky ze Sorpoha Japonica a Punica Granatum, vitamin C, E  a kyselinu salicyolovou.

Systém HR3 MATRIX

Jednou z variant opětovného růstu a rejuvenace vlasů je absolvování mikrojehličkové mezoterapie vlasové pokožky. Jihokorejští specialisté z Genosys  vyvinuli účinný systém péče o vlasy a vlasovou pokožku, který zabraňuje padání vlasů a zajišťuje jejich opětovnou obnovu.

HR3 je inovativní produktová řada s prokázanou efektivitou, která kombinuje použití Genosys DTS vlasového rolleru spolu s klinickými přípravky, obsahující aktivní účinné látky.

Mikrojehličkování vlasové pokožky Genosys

 

  • Podpora tvorby cévních kapilár – dodání výživných látek k vlasovému folikulu
  • Akcelerace dělení buněk a růstu vlasů
  • Zesílení vlasů
  • Snížení DHT = hlavní příčina vypadávání vlasů
  • Normalizace růstového cyklu vlasů
  • SOD Protizánětlivý účinek
  • Aktivní ingredience: Sophora japonica Flower extract

Podrobnější informace naleznete zde

 

 

Závěrem bych ještě připomněla všemi známou a pravdivou větu: „Jsme to, co jíme“. Ano, i náš jídelníček může částečně ovlivnit stav naší pleti a vlasů. Je proto dobré se i nad ním zamýšlet 🙂