Tím, že vaše oči zdobí krásné husté a tmavé řasy jste si hodně ulehčila ranní vstávání a večerní odličování. Ráno vstanete, umyjete si oči a pročešete naším luxusně jemným kartáčkem. Večer si umyjete oči a opět pročešete. Ale vaše péče nekončí u vody. Všechny produkty Xtreme Lashes jsou navrženy s maximální péčí a jemností pro řasy i tak velmi citlivou pokožku jakou máte na očích. Přístup Xtreme Lashes i Jo Mouselli je holistický.

Každý produkt, tedy považujte za takový. Pro vaše zdravé řasy a oči je tedy nutné dodržet několik velmi jednoduchých kroků.:

EyeMakeupRemover

EyeMakeupRemover.jpgŘasy si umývejte pomocí našeho nejoblíbenějšího a mnohokrát oceňovaného produktu odličovače Xtreme Lashes® Eye Make-up Remover and Facial Cleanser.Tak jak má dlouhý název, tak vám i dlouho vydrží. A to si s ním myjeme celý obličej a nejen řasy. Obsahuje 95% přírodních látek, je vhodný pro odličování prodloužených řas a je kondicionérem pro přírodní řasy. Produkt si zamilujete pro jeho lehoučkou pěnu, kterou nanesete na celý obličej nebo jen řasy. Hlavní účinné přírodní složky, šťáva z Aloe a jemný kokosový čistič, se už postarají o důkladné nicméně velmi šetrné umytí. Nyní pročešete řasy velmi jemným kartáčkem nebo flextipem Po takové lázni se vašim řasám ulevilo. Dovedete si předstvit, kolik toho pro vás dnes nachytaly za prach, alergeny a matnostu. Celá se myjete každý den a vaše vlasy jistě opečováváte nemalým množstvím chemických látek. Dopřejte tedy vašim řasám příjemnou koupel.

AMPLIFII

Pro ty z vás, kterým příroda nadělila ty jemnější nebo je máte po neodpovídajíchích aplikacích poničené, právě teď je čas na jejich výživu. ANO, i řasy se musí z něčeho posílit. Daly by si vitamíny a látky, ze kterých se vám protáhnou a zalesknou v plné parádě. Máme pro vás a vaše řasy skvělý tip AMPLIFeye. Kromě řas ho můžete použít i na obočí a jeho název „ZESILOVAČ“ přesně odpovídá. Samozřejmě jsou individuální výsledky, ale my jsme testovaly a naše řasy se zahustily do 3 týdnů. Za 6 týdnů jsme měly maximální výsledek. neobsahuje žádné hormony. Jedná se o naprosto nejvyšší kvalitu a čistotu peptidového komplexu s polu s přírodními látkami a vitamíny, které jsou známy pro svůj vliv na růst chloupku/vlasu. Nejdůležitější na produktu, který má účinné látky pro vlasovou cibulku řasy nebo obočí je, aby se ty látky dostaly kam mají. Toto zaručuje speciální nosič. Přípravku je opět velké množství a na 3 měsíce použití vám opohodlně vydrží při aplikaci ráno i věčer.

Příště vám představíme holistický přípravek pro péči a korekci kolem očí. Zdolává veškeré rekordy v oblíbenosti:-)