Půvabný krk a dekolt je symbolem ženskosti. S přibývajícím věkem však přibývají vrásky a další nedokonalosti, a to nejen na obličeji, ale i na krku a dekoltu. Známky stáří v obličeji lze řešit různými způsoby ošetření (například výplně, lasery, peelingy). Nicméně v případě krku a v oblasti dekoltu je významné omezení takových ošetření, protože tkáň je křehčí. Máme pro Vás ovšem řešení!

Mikrojehličková mezoterapie GENOSYS – ošetření pro krk a dekolt

Oblasti krku a dekoltu je potřeba věnovat speciální péči. Šetrné a přesto velmi efektivní řešení přináší mikrojehličková mezoterapie GENOSYS s produktovou řadou zaměřenou výhradně na pokožku krku a dekoltu – ND Cell.

Výhody mikrojehličkové mezoterapie GENOSYS

Mikrojehličková mezoterapie je prokázaným a účinným ošetřením k získání krásné pleti. Pleť neztenčí, naopak ji zesiluje vytvořením nového kolagenu v pleti. Jde o velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Korejská značka GENOSYS je světová jednička v mikrojehličkování. Pomocí patentovaných jehel diskového roleru je mikrojehličkování velmi rychlé, efektivní a téměř bezbolestné. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoliv věk. Navíc, veškeré přípravky GENOSYS jsou 5NO! Neobsahují tedy žádné chemické přísady – surfaktanty, umělé pigmenty, alkohol, vůně. Pokožka tak získává pouze speciálně účinné látky, které podporují dělení fibroblastů a tvrobu kolagenních vláken.

Účinky ošetření:
  • redukce vrásek, podpora syntézy kolagenu
  • hydratace pokožky
  • zpevnění a lifting
  • depigmetace
  • vitamínový komplex – zklidňující účinky, redukce tvorby melaninu, volných radikálů a poškození buněk
Kde absolvovat profesionální ošetření:

Na mikrojehličkovou mezoterapii GENOSYS (krk a dekolt) se můžete objednat v našem salonu Dermitage na Praze 1. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře anebo na telefonu 603 163 330.

Jak pečovat o pokožku krku a dekoltu

Korejská profesionální značka GENOSYS pro efektivní a přirozené ošetření vyvinula produktovou řadu ND Cell, která je speciálně zaměřená na péči o krk a dekolt.

Doporučujeme tyto produkty:
  • ND Cell Anti-Wrinkle Cream – cílí na speciální potřeby jemné kůže v oblasti krku a dekoltu. Vypíná a zpevňuje pokožku, zjemňuje její texturu. Má také vynikající depigmentační účinek.
  • ND Cell Anti-Wrinkle Serumpomáhá zpevnit a vyhladit pokožku, zmenšuje vzhled vrásek na krku a dekoltu. Pokožka zesiluje a vypíná se. Je speciálně navrženo pro použití s derma- válečkem GENOSYS.
  • Pro domácí péči doporučujeme používat oba dva přípravky. Můžete objednat přímo v našem e-shopu Dermitage v tomto zvýhodněném balení ND Cell péče o dekolt.
Další tipy na domácí péči:

ND Cell Anti-Wrinkle Cream aplikujte dvakrát denně – ráno a večer. Produkt má velmi hedvábnou texturu. Poskytuje příjemný pocit při aplikaci. Při aplikaci krému lze provést jemnou masáž pro zlepšení lymfatické drenáže. Špatný lymfatický oběh může být příčinou dvojité brady a vrásek na krku.