Permamentní make-up

Permamentní make-up

Správně provedený permanentní make-up umožňuje získat mladistvější vzhled. Obočí tzv. vláskování nebo 3D Vám vytvarujeme do dokonalých a tváři lichotících linií. Zvýraznění očí linkou je velmi jednoduchý trik, který Vám zaručeně ulehčí život. Permanentní makeup však nemá nahradit líčení. Esteticky zvýrazní, co je třeba na Vaší kráse podtrhnout, anebo efektivně a citlivě potlačí případné nedostatky.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat. Jsme tu pro Vás a Vaše krása a pocit spokojenosti je naším posláním a radostí.

Proč zvolit permanentní make-up v Dermitage?

1. Bezpečnost

Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí speciálních jehel ručně. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu, která jako jediná zaručuje možnost tak jemné precizní kresby, že chloupek vypadá jako skutečný. Výkony provádíme již od roku 2004 s použitím patentovaného systému v USA –  Comfort System. Nazývá se také vlásková metoda obočí nebo 3D obočí.

2. Jemnost

Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí speciálních jehel ručně. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu, která jako jediná zaručuje možnost tak jemné precizní kresby, že chloupek vypadá jako skutečný. Výkony provádíme již od roku 2004 s použitím patentovaného systému v USA –  Comfort System. Nazývá se také vlásková metoda obočí nebo 3D obočí.

3. Přirozenost

Pokud má být obočí přirozené, musí barvě chloupku odpovídat přesně barva pigmentu. Znalost barevné teorie je nezbytným předpokladem pro dokonalý výsledek. Barva je implantována do kůže a Vy se můžete spolehnout, že naši zkušení profesionálové vyberou takovou barvu, která v kůži neskončí s nádechem modré, zelené, růžové nebo fialové. Vybíráme barvu přesně dle Vašeho podtónu. Máme k dispozici více než 50 vysoce kvalitních barev bez nutnosti je míchat. Navíc, vždy máte jistotu stejné originální barvy. V obočí doplňujeme jeho hustotu jednotlivými chloupky, které odpovídají přirozenému obočí. Pokud je nutná korekce, domluvíte si další termín za 4 týdny, cena korekce se odvíjí podle náročnosti a není zahrnuta v ceně výkonu.

Důležité pokyny před návštěvou

Pokud jste se rozhodla pro provedení permanentního obočí metodou microblading, prosím o pečlivé přečtení a dodržení následujících pokynů:

 • Výkon podstupujte zcela zdravá a najedená
 • Váš zdravotní stav a užívané léky sdělte již při objednávání na zákrok
  • V případě vyšší krvácivosti konzultujte před výkonem
  • v případě užívání antibiotik je možné tetovat až po uzdravení
 • před výkonem nekuřte, nepijte kávu a energetické nápoje, nepijte alkohol ani den předem
 • přijďte odlíčená v případě tetování očních linek
 • Kosmetika a estetické zákroky– zákrok je možné provést nejdříve 1 měsíc po veškerých kosmetických ošetřeních a invazivních úkonech a přibližně 14 dní až měsíc (botox, výplně, laser, chemický peeling atd.)

Před každým výkonem se provádí konzultace tvaru a výběr barvy. Po schválení klientem se nanese lokální znecitlivění mastičkou.

Kontraindikace

 • Alergie na jehly, anestetika, desinfekční prostředky – pokud je klient těžkým alergikem, trpícím na ekzémy či nesnášenlivostí různých kovů, konzultujte u svého odborného lékaře
 • Infekční onemocnění
 • Zvýšené krvácivosti nebo snížené srážlivosti krve.
 • Nemoc
 • Kožní onemocnění v předpokládaném místě výkonu – tetovat je možno pouze pokožku zdravou bez zjevných příznaků jakéhokoliv onemocnění.
 • Těhotenství a během kojení (nejdříve 1 měsíc po ukončení kojení)
 • Vysoký krevní tlak– doporučujeme konzultaci s lékařem.
 • Imunita– při poruše imunity (např. po chemoterapii) lze výkon provádět nejdříve 6 měsíců po ukončení léčby a je nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, na jejímž základě bude výkon proveden či nikoliv.

Péče po aplikaci

Vše Vám sdělíme na místě, včetně nutného ošetřování, hygieny a na závěr Vám zašleme instruktážní video.

Objednávka na Pernametní make-up

Máte prořídlé vlasy?

Řešením je permanentní probarvení vlasové části DERMITAGE®

 • Cena je podle časové náročnosti stanovena při konzultaci od 6500,-Kč

Tato metoda se používá k rekonstrukci např. po úrazech, kde díky jizvám nerostou vlasy a klient si přeje její kamufláž. Nebo je vhodné tímto způsobem probarvit pokožku ve zřídlé vlasové části, která pak tolik neprosvítá. Výkon není bolestivý. Na tento výkon není nutné se nijak speciálně připravit. Vlasy musí být umyté a po provedení není možné si týden vlasy mýt a chemicky ošetřovat.

Podívejte se na naše reference

DERMITAGE

Estetické centrum