fbpx

Vlasy

Bohaté vlasy, zdravá vlasová pokožka – klíčem je unikátní HR3 matrix technologie

HR3 matrix GENOSYS je systém péče o vlasovou pokožku a vlasy, který adoptoval RůstRegenereci a Rejuvenaci vlasů, jako své motto. Inovativní produktová řada vyvinutá zabránit padání vlasů a podpořit jejich opakovaný růst a obnovu ozdravěním.

HR3matrix systém péče o vlasovou pokožku je inovativní produktová řada, která zahrnuje mechanizmus účinku dvou léčiv Minoxidil aFinasterid (bez jejich chemické přítomnosti). Jedná se o nejlepší produkt v terapii vlasové pokožky a vlasů, který kombinuje GENOSYS razítko s novou vysoce účinnou látkou, bez nežádoucích účinků. Vědci společnosti POSTECH Bio-Venture Company zažádali o mezinárodní patent pro nový materiál.

Mezopecie = Mezoterapie  (aplikace látek do pokožky) + Alopecie (padání vlasů)

Inovativní koncept pro revitalizaci vlasů – Mikrojehličkování – zajišťuje opětovný růst vlasů! 

Nejčastější forma vypadávání vlasů, která postihuje muže i ženy. Androgenní alopecie (AGA). Týká se přibližně 50% mužů a mezi 20% – 50% žen ve věku 50 let.

Vlasovou kůru HR3 matrix GENOSYS? To chci

Více o AGA

AGA je způsobena progresivním, postupný snížením počtu běžných vlasových folikulů, které produkují normální vlasy, na ty, které produkují jemné chmýří. Poměr terminální vlas k vellusu se obvykle postupně snižuje 02:01 až se obrátí.

I když je AGA považována většinou lékařů za kosmetický stav, může mít významné psychologické a fyzické účinky na ty, kterých se týká. Ztráta vlasů umožňuje zvýšení UV záření na pokožku hlavy. To má za riziko možný výskyt maligního melanomu. Např. v Austrálii je nejvyšší výskyt maligního melanomu u plešatějících mužů. AGA byla také spojena s vysílením a srdečním onemocněním u starších mužů. Ženy jsou zvláště náchylné k psychické újmě při vypadávání vlasů. Bohatá vlasová pokrývka je velmi silně ceněný aspekt ženské krásy téměř v každé kultuře.

AGA se vyskytuje nejčastěji u bělošských mužů, následuje Asie, Afrika a američtí muži. AGA má svůj nejnižší výskyt u původních obyvatel Ameriky a Eskymáků – mužů.Téměř všichni muži a ženy s AGA začínají ztrácet vlasy před dosažením věku 40 let a mnoha začne ztráta již ve věku 30 let. AGA se odlišuje od všech ostatních typů alopecie podle svého postupného nástupu.

Muži si stěžují na postupné ztenčování v oblasti čela. Vytváří se oblast ve tvaru V u vlasové hranice. Jak plešatost postupuje, lysina se objeví na temeni hlavy. Rozšiřováním obou lokalit dojde nakonec ke spojení, což vede ke ztrátě vlasů na většině horní části hlavy, zatímco vlasy kolem základny hlavy zůstávjí nedotčeny. Tento způsob ztráty vlasů je klasifikován jako Norwood / Hamilton ve stupních od 1-7.

Ženy jsou obvykle postiženy difúzním vypadáváním vlasů na temeni hlavy. Tento způsob ztráty vlasů je klasifikován jako fáze Ludwig 1-3. Obecně platí, že ženy si udržují svou čelní linii vlasů. AGA se dědí avšak přesný mechanismus dědičnosti nebyl stanoven. Je také pravděpodobné, že hrají roli systémové nebo vnější faktory. V současné době existují pouze 2 klinicky ověřené (FDA) schválené léky – minoxidilu a finasterid.

1. Difuzní nebo lokalizovaná alopecie

  • Frontální
  • Fronto parieto occipitalní
  • Vertex – vrchol

2. Ohraničená alopecie

MINOXIDIL

Přestože přesný mechanismus účinku není znám, zdá se, že prodlužuje trvání anagenu (růst fáze vlasů) a to může zvýšit prokrvení folikulu. Jeho použítí je dlouhodobé a není viditelný výsledek minimálně 4 měsíce, což mnoho lidí odradí od používání dříve, než mají možnost vidět výsledek. Je nutné nepřestat používat Minoxidil, neboť dojde zpět k původnímu stavu.

FINASTERID

Se užívá perorálně a není antiandrogenní. Může být použit pouze u mužů. U Finasteridu bylo prokázáno, že vede ke snížení úbytku vlasů u mužů, kteří jsou léčeni. Je také nutné jeho použití pokračovat donekonečna, protože vysazení vede k postupné progresi.

Chirurgická léčba AGA – Je možná transplantace vlasů.

V současné době velmi oblíbená metoda ruční techniky permanentního make-upu obočí. Od roku 2007 jsme v ČR jediné pracoviště s akreditací MŠMT na rekvalifikační kurz ruční techniky permanentního makeupu. Prakticky provádíme od v ČR od roku 2004.

Toto špičkové ošetření je zárukou nadstandardního výsledku a opravdu veškeré obavy z výsledků, které byly dosahovány doposud díky strojovým technikám, nejsou na místě. Permanentní make-up provádí a školí Iveta Pecháčková (mezinárodně certifikovaný instruktor pro permanentní make-up certifikát USA).

Používáme jednorázové jehly Genuline s patentovaným Comfort Clickem a SofTap, které na celém světě již několik desítek let patří mezi zakladatele tzv. ruční techniky. Zkušenosti získáváme i od profesionálů z jiných zemí. Tato technika je velmi rozšířena v Asii od Japonska, přes Čínu, Koreu a v současné době bere útokem bývalou ruskou federaci a usidluje se v Evropě.

Naše reputace i výsledky jsou dobře dokumentovány zájmem médií.

Chcete přirozené obočí? S námi to není problém.

Kdy začít s řešením?

Je třeba zahájit péči o vlasovou pokožku, jakmile se projeví padání vlasů a nebo jejich oslabování. Ideální je mikrojehličkování. Má 3 samostatné účinky na pokožce hlavy:

  1. Mikrojehličky od Genosys jsou patentované (žádný jiný druh mikrojehličkování nemůže tedy splnit stejné podmínky) jsou navrženy tak, aby pronikly do přesné hloubky (používá se s peciální razítko). Tisíce mikro kanálků, které jsou vytvořeny, usnadní průchod a vstřebání speciáního klinického roztoku HR3 (obsahuje 2 patetnované látky) ke kořínkům vlasů.
  2. Mikrojehličkování stimuluje krevní tok do vlasových folikulů a tím dopravení důležitých živin a jejich vyšší přísun přímo k vlasovým folikulům.
  3. Třetí akce je v péči o pokožku hlavy, pomocí klinického peelingu dochází k jemnému olupování nadbytečných kožních buněk, které se akumulují u vlasových folikulů, a tím přispívají k jejich podvýživě a nakonec k jejich selhání a trvalé ztrátě vlasů.

Bolí to?

Jehličky v žádném případě nepoškozují pokožku hlavy. Pocity jsou individuální a je normální, že může být pokožka trochu citlivá, zejména v začátcích léčby. Většina lidí si po 1. týdnu nestěžuje na žádné potíže.

Jak často se ošetření provádí?

Pro dlouhodobý výsledek a obnovu růstu vlasů se absolvuje kúra 20 ošetření. Každý týden jedno. Současně je nutné používání speciálního klinického šamponu a klinického tonika po dobu nejméně 6 měsíců (Vše HR3 od Genosys s patentovanými účinnými látkami).

Mohou mikrojehličky podstoupit ženy i muži?

Ano, ošetření je vhodné pro obě pohlaví a doporučujeme konzultaci s dermatologem pro vyloučení jiných důvodů padání vlasů.

Existují jiná doporučení při ošetřování?

Jednoznačně ŠETRNÁ a NEZRAŇUJÍCÍ PÉČE! Pozor na agresivní přípravky při barvení a odbarvování.

Doporučujeme pouze použití speciálních přípravků. Které mají účinek při padání vlasů a velmi jemné a šetrné mytí hlavy. Žádné drbání při mytí nebo tření froté ručníky. Pouze jemné tlakové promačkávání a odsávání nadbytečné vody ručníkem. Při rozčesávání postupovat jemně a používat hřebeny, které rozčesávání usnadňují. Co nejméně úprava horkým vzduchem a pokud je to nevyhnutelné, vždy s použitím vysoce kvalitních přípravků, které chrání vlas před nadměrným teplem

DERMITAGE

Estetické centrum

Kurz mikrojehličkování – Genosys Akademie