Oční okolí

Od prevence až po středně hluboké vrásky

Pokud chcete skutečně pečovat o oční okolí a předejít tak rychlému stárnutí této nejcitlivější oblasti s nejjemnější pokožkou, nabízíme Vám velmi účinné ošetření vhodné až pro středně hluboké vrásky.

Peptidové ošetření očního okolí s novotvorbou kolagenu

Je vhodné nejen pro řešení vrásek kolem očí a tmavých kruhů, ale dokáže Vám pomoci i pokud máte váčky pod očima.

Dále je vhodné:

  • Po laserových výkonech
  • Po mikrojehličkování
  • Po plastické operaci víček
  • Pro ošetření spálené pokožky od slunce

Jak to funguje?

Patentovaným očním dermaválečkem Genosys jsou ošetřeny pečlivě všechny vrásky očního okolí. Peptidové sérum se tak dostane do hlouky kůže až tam, kde je možné stimulovat kolagen. Tím se aktivita ještě zvýší a díky kombinací gelových polštářků a očního EyeCell krému je výsledek patrný již po několika ošetřeních. Pokud nechcete absolvovat mikrojehličkování nebo nemáte v blízkosti speciálně vyškolené pracoviště, nezoufejte. I s použitím samotných peptidových produktů z řady EyeCell (tedy krém, sérum a polštářky) uvidíte výsledek také, jen to trvá o něco déle, protože do pokožky se nedostane tak vysoké procento účinných látek a peptidů.

Věříte na zázraky? My také ne. Nicméně na tomto produktu můžete vyzkoušet účinek během 30 minut!

Stáhněte si letáček k peptidovým produktům EyeCell. Doporučujeme Gelové peptidové polštářky, které si můžete objednat zde.

Ošetření očního okolí? To chci

Neoperativní ošetření dolních a horních víček

Ošetření, které se provádí mikrojehličkou. Jedná se o účinný zákrok bez skalpelu, který je prováděn v lokální anestezii. Trvá několik minut. Výsledek je viditelný po 1 měsíci. Podle stavu vrásek a tzv. „pytlů“ pod očima je někdy nutné provést ošetření 2x.

Mezonitě s novotvorbou kolagenu

Středně hluboké vrásky lze take řešit pomocí 100% vstřebatelných mezonití. Používají se jiné něž pro lifting. Tyto jsou o síle vlasu a zavádějí se pomocí akupunkturních jehliček. Výsledek Vás mile překvapí. Ošetření trvá 20 minut a provádí se v lokální anestezii za použití krému.

DERMITAGE

Estetické centrum

Kurz mikrojehličkování – Genosys Akademie