Definitiní řešení pro Akné

Řešení pro akné

Akné je choroba, která je způsobena kožním zánětem ve vývodu mazové žlázky. Sklon k ní trvá v období puberty a časné dospělosti, ale někoho trápí i nadále. Činnost mazových žlázek se po 40. roce snižuje, u někoho přetrvává až do vysokého věku. Přinášíme jedinečné ošetření, které je speciálně vyvinuté pro akné. 

Kosmeceutické přípravky Problem Control Skin, díky statisícům kanálků vytvořených  dermarolerem, mohou pronikat hluboko do kůže. Kontrolují a zmírňují zánět a zároveň nastolují rovnováhu produkci mazu. 

Chci řešit akné? ANO!

Jak probíhá ošetření?

Vaše pokožka bude velmi pečlivě prohlédnuta profesionálem, který určí následný postup. Pokožka bude následně důkladně očištěna přípravkami před mikrojehličkováním, aby se zabránilo vniknutí nečistot z povrchu do kůže. K tomuto účelu se používá Snow 02 – kyslíková maska, která je naprosto nutná pro dokonalé očištění. 

Následně se provede mikrojehličkování buď s použitím SRP (Celebrity peeling), který je velmi vhodný právě při aknozní pleti a/nebo se aplikuje nejprve Karboxy terapie pomocí inovativní EZ CO2 masky.  Obojí urychluje zmírnění zánětů a napomáhá rychlému zhojení a předchází dalším výsevům.

Většinou je třeba série 3 – 5 opakování, které se provádí v intervalu 1 týdne. 

Pro následnou domácí péči doporučujeme kombinaci Genosys serum a krém PCS (Problem Control System). Při používání dochází ke korekci produkce mazu a pokožku, která je většinou velmi přecitlivělá, rychleji regeneruje.

Ještě rychlejší regenerace a výsledky  doporučujeme po sérii ošetření LED terapii zaměřenou na Akné.

Indikace

  • Vhodné pro všechny typy akné
  • Pro pacienty, kteří mají opakující se akné
  • Zánětlivé procesy, které zanechávají jizvičky na linii čelisti
  • Pro klienty, kteří nemohou brat léky

Ceník ošetření

V současné době se jedná o jednu z nejnovějších metod. Studii publikovanou o efektivitě tohoto ošetření si můžete stáhnout ve formátu pdf.

Fotografie před a po

DERMITAGE

Estetické centrum

Kurz mikrojehličkování – Genosys Akademie