Služby

V Dermitage pro Vás máme připravené tyto služby.

Všechny jsou prováděny našimi proškolenými zaměstnanci v rodinném prostředí, kde klademe veškerý důraz na spokojenost našich klientek.

Správně provedený permanentní make-up umožňuje získat mladistvější vzhled. Obočí tzv. vláskování nebo 3D Vám vytvarujeme do dokonalých a tváři lichotících linií. Zvýraznění očí linkou je velmi jednoduchý trik, který Vám zaručeně ulehčí život.

Velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Metoda vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoliv věk. Nabízíme i speciální ošetření (např. na akné, oční okolí).

Zažijte úžasný pocit lehkých nohou s mimořádnou jemností po ošetření Calluspeeling. To vše bez použití skalpelů a frézek. Nejen nožkám, ale i rukám je u nás věnována zvýšená péče a pozornost. Švýcarská manikúra – zkrášlující a omlazující ošetření rukou.

Osobní konzultace

Potřebujete poradit? Nejste si jisti, jaké ošetření nebo péče o pleť je pro Vás to pravé? Potom doporučujeme osobní konzultaci v našem salonu.
Cena konzultace je 599 Kč. V případě, že na základě konzultace absolvujete u nás ošetření, konzultaci budete mít zdarma.