Školení

Seznamte se prosím s nabídkou našich školení:

Školení pro Vás sestavili přední odborníci značek, které exkluzívně zastupujeme. Školení reagují na nejnovější výzkumy a inovace. Po školení máte dále k dispozici naši podporu. Seznámíte se vždy se všemi přípravky, nejen s jejich složením a obsahem účinných látek. Ale také odlišností účinných látek od běžně dostupných.

Kurz mikrojehličkové mezoterapie. GENOSYS je světová jednička v mikrojehličkování, díky jedinečnému patentu na tvar jehly umožňuje velmi rychlé a téměř bezbolestné ošetření. Pleť není traumatizována tak, jako u obyčejných kulatých jehel. Možnost vybrat si mezi dermarolerem a derma perem.

Trvání kurzu: online kurz + 1 denní praktické školení

Unikátní metoda ošetření nohou bez skalpelu, frézek a také bez namáčení.

Díky speciálnímu zábalu Calluspeeling jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Trvání kurzu: cca 2,5 hod.

Pozn.: Připravujeme online školení.

Xtreme Lashes

Staňte se Xtreme Lashes® stylistkou

Xtreme Lashes nabízí několik balíčků školení – jsou připraveny pro pokročilé lash stylistky i pro začínající profesionálky v oboru, bez zkušeností v prodlužování řas.

Trvání kurzu: 0,5 – 1 den dle zvoleného kurzu

Kurz trhání obočí nití

Dokonale stylizované obočí neodolatelně upoutá. Naučte se s námi technice „threading“ – trhání obočí nití! Jako bonus dostanete od nás speciální nit na trhání obočí. Hned po kurzu budete moct začít pracovat!
Termín školení: Individuálně plánováno.
Délka školení: Školení je zhruba na půl dne.
Cena: 2800 Kč na osobu (skupinové školení) / 3800 Kč na osobu (individuální školení)