Školení

Seznamte se prosím s nabídkou našich školení:

Školení pro Vás sestavili přední odborníci značek, které exkluzívně zastupujeme. Školení reagují na nejnovější výzkumy a inovace. Po školení máte dále k dispozici naši podporu. Seznámíte se vždy se všemi přípravky, nejen s jejich složením a obsahem účinných látek. Ale také odlišností účinných látek od běžně dostupných.

Jedinečný patent na tvar jehly, který využívá Genosys světová jednička v mikrojehličkování, umožňuje velmi rychlé a téměř bezbolestné ošetření. Pleť není traumatizována tak, jako u obyčejných kulatých jehel. Možnost vybrat si mezi dermarolerem a derma perem.

Trvání kurzu: 1 denní

Unikátní metoda bez skalpelu, frézek a také bez namáčení.

Díky speciálnímu zábalu jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Staňte se Xtreme Lashes® stylistkou

Xtreme Lashes nabízí několik balíčků školení – jsou připraveny pro pokročilé lash stylistky i pro začínající profesionálky v oboru, bez zkušeností v prodlužování řas.

Dokonale stylizované obočí neodolatelně upoutá. Je velmi důležitou součástí sofistikovaného vzhledu, omlazuje tvář dodává oku jiskru a svěží vzhled.

3 úrovně kruzů

Perfektní pleť jako porcelánová panenka nebo Korejská posedlost. 

Mezo BB Glow ošetření nabízí viditelné výsledky. Po jednom ošetření je okamžité sjednocení pleti. Dlouhodobý výsledek nahrazující každodenní BB krém na pleti je dosažen bez přestimulování pokožky. Výsledky jsou ve zlepšení vrásek, sjednocení barevnosti pleti a jejího rozzáření. Korejské technologie i školení Vám přinášíme již od roku 2014.

 

Certifikovaný kurz obočí 2denní

Cena: 25 000,-Kč