fbpx

Školení

Seznamte se prosím s nabídkou našich školení:

Školení pro Vás sestavili přední odborníci značek, které exkluzívně zastupujeme. Školení reagují na nejnovější výzkumy a inovace. Po školení máte dále k dispozici naši podporu. Seznámíte se vždy se všemi přípravky, nejen s jejich složením a obsahem účinných látek. Ale také odlišností účinných látek od běžně dostupných.

Jedinečný patent na tvar jehly, který využívá Genosys světová jednička v mikrojehličkování, umožňuje velmi rychlé a téměř bezbolestné ošetření. Pleť není traumatizována tak, jako u obyčejných kulatých jehel. Možnost vybrat si mezi dermarolerem a derma perem.

Trvání kurzu: 1 denní

Unikátní metoda bez skalpelu, frézek a také bez namáčení.

Díky speciálnímu zábalu jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Švýcarská manikúra (online kurz)

Certifikovaný online kurz Švýcarská manikúra – inovativní péče proti stárnutí rukou, ošetření a prevence proti pigmentovým skvrnám.

Unikátní ošetření proti pigmentovým skvrnám na rukách, které zároveň preventivně působí proti stárnutí pokožky rukou a vzniku pigmentových skvrn.
Perfektně doplňuje ošetření Švýcarské pedikúry jako komplexní péče.
Hodí se také jako samostatné ošetření při klasické manikúře v každém věku nebo při kosmetice.

Xtreme Lashes

Staňte se Xtreme Lashes® stylistkou

Xtreme Lashes nabízí několik balíčků školení – jsou připraveny pro pokročilé lash stylistky i pro začínající profesionálky v oboru, bez zkušeností v prodlužování řas.

Online kurzy

Pracujeme na dalších online kurzech. Máte zájem? Přihlaste se k odběru novinek a neunikne Vám žádná nabídka školení.