Milé dámy,
Srdečně Vás zveme na naši připravovanou předvánoční akci. Čeká vás pestrý program. Dozvíte se od nás o spoustě novinek a vyzkoušíte si nové produkty. Zkrátka to bude pořádná dámská jízda!
Registrujte se na naše školení 19. listopadu 2019 a buďte první, kdo se dozví od Jo Mousselliho a týmu Xtreme Lashes o nejnovějších průlomových inovacích produktů, které míří na trh. Během našeho půldenního kurzu se dozvíte o novém Systému Xtreme Volume™. Nové Omni Volume Lashes si zamilujete. A pokud už objemovou techniku provádíte, budete velmi mile překvapeny jednoduchostí, rychlostí a přesností, kterou vám dovolí kombinace tří hvězdných produktů.

  • Z-Curved pinzeta je světově patentovaná a chrání vaše ruce před onemocněním karpálních tunelů. Pinzetou si necloníte ve vnitřním koutku očí a je maximálně přesná. Vyrobena ve Švýcarsku.
  • Řasy Omni Volume jsou již v novém obalu, který umožňuje jednoduché sbírání řas pro tvorbu vějířků.
  • Xtreme Volume Adhesive je lepidlo vyvinuté pro Volume techniku a pokročilé Lashistky.

Absolventky kurzu získají rovněž certifikaci Advanced Omni Volume™.

Proč zvolit Omni Volume Systém? Protože aplikace řas nikdy nebyla snazší! Pomocí systému Xtreme VolumeTM vytvoříte vějířky SNADNO, RYCHLE a PŘESNĚ.

PRVNÍ PŘIHLÁŠENÉ OD NÁS ZÍSKÁVAJÍ:

  • Školení ZDARMA – hradíte pouze rezervační poplatek, který Vám bude odečten od ceny startovacího balíčku.
  • Startovací sada za ZVÝHODNĚNOU CENU (nyní za 11.999 Kč)
  • Dárky v hodnotě téměř 2000 Kč ZDARMA

Ušetříte tedy celkem 8.888 Kč.

A NAVÍC:
Pro lashiskty proškolené na lepidlo XTREME VOLUME ADHESIVE stálá zvýhodněná cena lepidla 1.975 Kč. Pro ostatní Lashistky bude cena lepidla 2.390 Kč.

Vaše celková investice je 11.999 Kč a ze školení si odnesete vše potřebné pro práci.

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:
Pro závaznou přihlášku prosím uhraďte rezervační poplatek 6.000 Kč. v našem eshopu. Tento poplatek Vám bude odečten v den školení od startovacího balíčku Omni Volume.

Další informace:
Najdete na našich webových stránkách a na Facebooku: Dermitage + Xtreme Lashes CZ/SK a v detailu Události školení.