Užila jste si sluníčka a trápí Vás nerovnoměrná barva pokožky?

Trápí Vás nepravidelná nebo pravidelná místa na obličeji, krku a nebo dekoltu, která mají tmavší barvu?

Problém poškození pokožky UV zářením je boj na dlouhou trať. Máme ale pro Vás připraveno ošetření, které je velmi jemné avšak natolik účinné, že dobylo nejznámější kliniky světa.
Pro Vás je zároveň velmi jednoduché takové ošetření podstoupit.

Jak se provádí a co máte očekávat?

Po konzultaci a Vašem rozhodnutí, že na slunce již nepůjdete 🙂 Vám na pigmenatovanou oblast naneseme speciální masku. Pokud máte na obličeji pigmentace např. v oblasti lícních kostí nebo čela, bude Vám maska nanesena na celý obličej. Po jejím účinku (dle předchozí konzultace) se po 2-4 hodinách smyje vodou a je po ošetření. Zbývá už jen následné nanášení speciálních krémů, které jsou pro domácí použití a pro úspěšný výsledek nezbytné. Doporučujeme Vám udělat se „okrasný den“ – tedy vyhradit si na sebe čas a v tomto čase spojit důležité s hýčkáním. Po nanesení masky můžete odejít, ale pokud se Vám nechce na ulici s vrstvičkou masky, máme pro Vás připraveno ještě jedno skvělé ošetření a to ZDARMA k meladeep masce – omlazující regenerační ošetření rukou proti pigmentovým skvrnám. Že je nemáte na rukou nevadí. Ošetření je pěstící a preventivní zároveň. Ruce Vám vybělí a do hloubky zhydratuje.

Jak probíhá ale depigmentace po nanesení Masky Meladeep soft. Vaší pokožce nehrozí vytvoření „bílých“ míst, jako po laserovém ošetření. Pokožka se olupuje velmi jemně jako v šupinkách a použití krému, který je součástí očetřeníse stimuluje toto olupování. Vaše pleť má zvýšenou potřebu hydratace – k tomu slouží další přípravek Hydra, který zároveň obsahuje látku, která tlumí nežádoucí projevy.

Výsledek je do 8 týdnů definitivní a pleť je jako vyměněná. Zároveň jsou látky v krémech určené i pro omlazující účinek, řada jemných vrásek mizí a pleť je zregenerovaná. Celeé ošetření lze provádět i jako omlazující ošetření pokkožky s bělícím účinkem. Jediné co je skutečně nežádoucí je pobyt na slunci a ochrana s vysokým faktorem je povinnost.

Přijďte se poradit o vhodnosti této masky a regenerujícího ošetření přímo pro Vás.

Objednejte se na tel konzultaci 603 163 330 ještě dnes a využijte tak ZDARMA ošetření pro depigmentaci a omlazení pokožky rukou ze švýcarské dílny Mavex. Budete překvapena, že i ruce mohou být výrazně omlazeny a pigmentové kvrny zmizí.