Vážení zákazníci,
velmi si vážíme toho, že využíváte služeb našeho salonu Dermitage. Náš salon je již v plném provozu. Vzhledem k blížícím se letním prázdninám a čerpání dovolené zasíláme bližší info o možnostech rezervace termínů.
​​​​
VOLNÉ TERMÍNY V SALONU:
Od 26. 5. 2020 jsou v provozu všechny služby salonu Dermitage Rezervovat si termín můžete na tel. 603 163 330. Objednávat se můžete v tyto dny: úterý a čtvrtek mezi 10:00 – 17:00
Před letními prázdninami se můžete do 18. června 2020. Poté čerpáme dovolenou. Přes letní prázdniny mikrojehličkovou mezoterapii a permanentní makeup neděláme. Další termíny proto budou možné až od září 2020.

DALŠÍ INFORMACE:
Více informací o našich službách najdete ZDE .
Ceník našich služeb najdete ZDEPřijímáme platby v hotovosti. Služby v salonu platit kartou nelze. Pokud máte voucher na naše služby, jeho platnost bude automaticky prodloužena.

E-SHOP DERMITAGE:
Náš e-shop Dermitage funguje non-stop. Zboží si můžete objednat online a nechat zaslat na adresu, nebo vyzvednout osobně. Při osobním odběru je možné platit v hotovosti i kartou.

ZAJÍMAVÉ TIPY A AKCE:
Pro inspiraci jsme pro Vás vydaly několik článků, kde najdete spoustu užitečných tipů. Více najdete v naší rubrice TIPY A RADY .

KDY JSOU MOŽNÉ OSOBNÉ ODBĚRY ZBOŽÍ Z E-SHOPU:
Osobní odběry jsou možné od Po – Pá mezi 9:00 – 17:00. O víkendu máme zavřeno.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň.