Připravte se na zimu!

Týká se i vás téma extrémně suché a namáhané pokožky?Mavex swiss natural cosmetics

Zima dokáže být krásná, ale stejně tak umí být k naší pleti velmi krutá. Především tvář a ruce jsou takřka neustále vystaveny chladu a ledovému větru. Celkově v zimě pokožka celého těla trpí. Pokud o ni dostatečně nepečujeme a nepromazáváme ji, je naše pleť napjatá a podrážděná. Na některých místech (například na rukách, loktech a patách u nohou) se můžou tvořit bolestivé prasklinky.

Nejlepší obranou je prevence

Rádi bychom vám představili 100% přírodní, vysoce koncentrovanou hojivou mast s propolisem, která byla vyvinuta dermatology ve Švýcarsku – Precious repair extract

Tato mast v bio kvalitě je ideálním řešením pro extrémně suchou, popraskanou a dehydratovanou pokožku. Lze ji použít na různá místa po celém těle, čímž se z ní stává ideální multifunkční pomocník pro celou rodinu. Švýcarská pedikúra Mavex

Použití:

Šupinatá místa po celém těle, rozpraskané ruce a paty, záděry kolem nehtů. Mast perfektně vyživuje a zjemňuje kůžičku kolem nehtů. Vhodná pro intenzivní péči o namáhané, křehké a lámavé nehty. Dá se použít i jako zjemňující balzám na rty.

Přínosy:

  • Silný anti-oxidant
  • Antiseptický účinek
  • Bio kvalita, 100% přírodní složení
  • Intenzivní výživa a hloubková hydratace

Účinné látky:

Propolis, kokosové máslo, zastudena lisovaný olivový olej (vitamín A, E); olejová, palmitová a linolová kyselina.

Chci zakoupit mast s propolisem – Precious Repair Extract 30 ml

Máte k článku nějaké dotazy? Chtěli byste si produkt vyzkoušet přímo u nás? Neváhejte nás kontaktovat nebo se za námi zastavte v Železné ulici č. 14 / 1. patro, Praha 1.