Pomáháme naši velkoodběratelům (salony, kosmetičky, pedikérky, lékaři)

Patříte mezi našeho velkoodběratele? Nebo byste rádi prodávali naše produkty? Pokud máte v důsledku aktuálních vládních nařízení zakázanou činnost, pomůžeme Vám nadále fungovat a vydělávat si. Podpoříme Vás v  maloobchodním prodeji.

Možnosti spolupráce:
  1. Dodávání zboží do provozovny: Pokud umožňujete osobní odběry a prodej kosmetiky ve své provozovně, nadále můžete v našem e-shopu Dermitage objednávat a my Vám Vaši objednávku doručíme. Vaše klientiky a klienti tak u Vás mohou i nadále nakupovat.
    Možnosti dodání: doručování balíků na adresu, osobní odběr na naší prodejně (Praha 1).
  2. Odešleme za Vás„Balíček klientce domů: Pokud máte zcela zavřeno, anebo vaši klienti nemají možnost osobního nákupu u Vás, obraťte se rovněž na nás. Stačí v našem e-shopu objednat zboží pro klientku my ho klientce za Vás doručíme až domů.
Jak služba „BALÍČEK KLIENTCE DOMŮ“ funguje?

1. Objednávka: Klientka si u Vás objedná požadované zboží (za zboží zaplatí přímo Vám). Vy ho následně objednáte v našem eshopu (nebo telefonicky). Pro doručení potřebujeme znát pouze jméno a adresu (jiné kontaktní údaje nepotřebujeme). Balík Vašim klientce budeme dodávat Vaším jménem.

2. Fakturace: Vystavíme Vám fakturu, jako obvykle. Tato faktura nebude součástí balíčku pro klientku. Vaše klientka tak nebude znát Vaše nákupní ceny ani jiné podrobnosti. Rovněž Vaše klientka od nás neobdrží žádné obchodní nabídky ani nic jiného. Doručíme jí pouze produkty, které si u Vás objednala.

3. Zásada ochrany údajů:
Veškeré informace, se kterými pracujeme v průběhu zpracovávání Vašich objednávek a rovněž veškerá komunikace probíhá výhradně mezi Vámi a naším e-shopem. Garantujeme tedy, že Vaše klientky nebudou znát Vaše fakturační údaje ani ceny, za které od nás zboží odebíráte. Zboží od nás odebíráte za velkoobchodní ceny, zatímco Vašim klientkám prodáváte zboží za Vaše maloobchodní ceny. Vaše nákupní ceny a prodejní marže zůstávají Vašim klientkám utajeny.

4. Nejsme Vaše konkurence, ale Váš partner

Doručovací údaje Vašich klientek (adresa) slouží výhradně k účelům doručení zboží. Žádné jiné kontaktní údaje Vašich klientek nevyžadujeme (žádný e-mail, ani telefon). O průběhu zpracovávání objednávky a doručování budeme informovat výhradně Vás.
Údaje Vaší klientky, které nám poskytnete, slouží výhradně k doručení zásilky. Nebudou využívány k žádným jiným účelům.
Vašim klientkám nebudou zasílány žádné obchodní nabídky ani informace o akcích našeho eshopu Dermitage. Objednávky vyřizujeme Vaším jménem, resp. Vašeho salonu.

Výhody této spolupráce:

  • 1. Zůstáváte v kontaktu s Vašimi klientkami
  • 2. Vyděláváte, i když máte zavřený salon (zisk z maloobchodního prodeje)
  • 3. Vaše klientky Vás svým nákupem podporují
  • 4. Zboží klientce odešleme za Vás – šetříme Vám čas i starosti
Podpoříme Vás i v prodeji

Pokud jste naším odběratelem, nebo máte zájem odebírat a prodávat svým klientkám zboží z našeho e-shopu, máte naši podporu. Můžete využívat naše katalogy (GENOSYS, MAVEX) a další marketingové materiály, které jsou volně dostupné na našich stránkách a sociálních sítích. Rovněž budete dostávat informace o aktuálních akčních nabídkách našeho e-shopu.

Pro více informací se podívejte do své e-mailové schránky, nebo nás kontaktujte na obchod@dermitage.cz , tel. 603 163 330 a zahrneme Vás do našeho kominikačního kanálu.

Rozhodně sledujte naše stránky na sociálních sítích, abyste byli neustále v obraze. Najdete nás na Facebooku (Dermitage, Švýcarská pedikúra, Xtreme Lashes, E-shop Dermitage) i na Instagramu (@dermitage).

Spolu to zvládneme!