Vážení zákazníci,
všimli jste si, že Vaše pleť dostává v poslední době zabrat? A projevy na sebe nenechávají dlouho čekat. Pleť se Vám více mastí, máte více pupínků anebo je naopak vysušená? A není divu. Již je tomu měsíc, co všichni nosíme roušky a naše pleť je tak vystavená zcela jiným podmínkám. Nezoufejte však, pomoc je na dosah.
V tomto článku Vám poradíme, jakými produkty jí poskytnou pomoc. Odpovězte na S.O.S. volání!

MASTNÁ PLEŤ:
Trpíte-li Vaše pleť nadměrnou tvorbou kožního mazu či akné, nejlépe jí pomohou tyto produkty:
– Intensive Problem Control Cream – krém na problematickou pleť, napomáhá navracení rovnováhy mastnoty pokožky, předchází vypuknutí akné a zároveň udržuje pleť hydratovanou
– Problem Control Serum – pomáhá regulovat nadměrnou produkci tuku a mazu, která může vést k zánětům kůže u mastné a smíšené pleti
– Super Detox Treatment Blok – supermoderní kosmetické detoxikační ošetření: Vyzkoušejte tento hloubkově čistící přípravek s obsahem čistého bioaktivního rostlinného uhlí. Účinně čistí pokožku od škodlivých látek z nečištěného životního prostředí (jemný prach, smog, kouř, jedy) a zabraňuje agresivním reakcím epidermální vrstvy, které kůži stresují. Vhodné pro mastnou pleťVhodné i pro lidi s akné, ekzémem nebo lupénkou.

PODRÁŽDĚNÁ POKOŽKA:
– Skin Barrier Protecting Cream – podporuje zdravou a jemnou pokožku udržením vody v ní, ochraňuje kožní bariéru
– All For Sensitive Serum – sérum k nápravě citlivé pokožky, dodává dostatečné množství vlhkosti a zbavuje podrážděnou pokožku škodlivého prostředí

VRÁSKY –  OBLIČEJ:
– Intensive Multi Functional Cream – multifunkční krém, účinný na vrásky, rozjasnění a hydrataci pokožky. Napomáhá vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti.
– Anti Wrinkle Serum – obnovuje pevnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek

VRÁSKY – OČI:
– EyeCell Peptide Gel Patch + EyeCell Contour Cream – peptidové gelové polštářky  účinně bojují proti vráskám, kruhům pod očima a otokům. Krém EyeCell výrazně zlepšuje vzhled očního okolí. Odstraňuje hluboké vrásky, temné kruhy a zpevňuje a hydratuje oční okolí. Společným užíváním dosáhnete výraznějšího výsledku!

SUCHÁ POKOŽKA:
– Hydro Soothing Cream – zklidňující hydratační krém, napomáhá kůži vyrovnat se s dehydratací po invazivních ošetřeních kůže

S.O.S. PRO POŠKOZENOU PLEŤ:
– EGF repair oxymask cream – přípravek 2 v 1 – kyslíková maska a krém v jednom balení. Jedná se o SOS krém určeny pro pokožku poškozenou různými příčinami.

KRYTÍ, KTERÉ PLEŤ NEZATĚŽUJE:
– Intensive Blemish Balm Cream – přírodní krycí krém s ochranou proti vnějším škodlivým účinkům v prostředí. Kryje rudnutí a vady na kůži po dermatologických ošetřeních a napomáhá sjednotit přirozený tón kůže.

ZDRAVÉ OPÁLENÍ A HYDRATACE:
– Perfect Bronze + Sublime Bronze – Perfect Bronze – produkt 4v1 – produkt před opalováním/na opalování/po opalování (v přírodě i soláriu). Hydratuje, urychluje a zesiluje přirozený pigmentačního proces pokožky. Snižuje dobu expozice a podporuje rychlé a trvalé přirozené opálení. Sublime Drops je hloubkově hydratační zjemňující pleťový olej pro všechny typy pleti. Obnovuje elasticitu pleti a účinně působí proti jejímu stárnutí. Okamžitě se vstřebává a je nemastný.