Vážené zákaznice,
jak se potýkáte s novým trendem – nošením roušek? Je tomu již měsíc, co se všechny chráníte a skrýváte polovinu svého obličeje. Nyní víc než kdy jindy ze Vás mluví Vaše horní polovina obličeje, zejména Vaše oči a obočí. A co víc, některé z nás jsou na to samy. Kosmetické salony jsou zatím ještě zavřeny, a tak si na služby jako je prodlužování řas či profi nalíčení ještě chvíli počkáme. My Vám zatím poradíme, jak to zvládat samy. Pojďme si tedy shrnout pár užitečných tipů:

– Amplifeye Advanced – Lash & Brow Fortifier – vyživující růstové sérum pro bohatší a hustší řasy a obočí – bez obsahu hormonů a s klinicky prokázanými výsledky již za 3 týdny! Řasy i obočí jsou viditelně delší, silnější a mají větší objem. Sérum je kompatibilní s Xtreme Lashes prodlouženými řasami. AMPLIFEYE ADVANCED neobsahuje prostaglandin, je zcela bez chemikálií! Vhodný i pro gravidní a kojící maminky.
– Lenght and Volume Mascara (0.25oz – e7,4ml) – řasenka pro extra výrazný pohled, která je určena přímo pro prodloužené řasy. Dodá Vašim řasám extrémní prodloužení a objem bez žmolků. Vhodná i pro citlivé oči, kompatibilní s prodlouženými řasami, s obsahem vitaminu B-5.
– Lash Densifying Liquid Eyeliner – 3 v 1 Tekuté oční linky s obsahem růstového séra na řasy Amplifeye advanced. Pero s dvojím hrotem – vykouzlíte jemné i kočičí linky. Nabízíme ve dvou barvách – hnědá, černá.
– GlideLiner Eye Pencil – dlouhotrvající „tužka“ na oči, která kombinuje výhody tekutých linek s jednoduchostí aplikace tužky na oči. Jemné nanášení bez namáhání tenké pokožky víček. Navíc obohacená o vitamín E a kompatibilní pro líčení prodlouženími řasami Xtreme Lashes. Vybírat můžete z 11 odstínů!
– Skin Renewing Concealer – anti-aging rozjasňovač a korektor 2 v 1, který pleti poskytuje trojí komplex omlazení pokožky. Pravidelným používáním dosáhnete vyhlazení jemných vrásek, kůže se viditelně vyhladí, získá na objemu, bude pevnější, jasnější a více hydratovaná. Vybírat můžete ze 4 odstínů.
– Long Lasting Brow Pen – dlouhotrvající, nestíratelné pero na obočí. Bezchybné obočí a mladistvý vzhled snadno a rychle.

GLIDESHADOW – KRÉMOVĚ PUDROVÉ OČNÍ STÍNY 5 v 1
Nemusíte být profesionál, ale můžete se tak líčit. tyto 5 v 1 multitasking tyčinky se zabudovaným ořezávátkem bezpečné. Používá se jako: oční stín, oční linky, bázi, rozjasňovač, nebo na konturování. Díky svému složení krém – pudr neodpadává práškový stín na řasy ani se neusazuje u linie řas. Klouzá bez tahání a snadno se mísí štětcem nebo prsty. Kompatibilní s lepidlem na prodlužování řas Xtreme Lashes – nenaruší lepicí vazbu. Snadno se odstraňuje pomocí přípravku Xtreme Lashes® Eye Makeup Remover & Facial Cleanser™. Hypoalergenní, dermatologicky a oftalmologicky testováno.
Celé paleta zahrnuje celkem 11 odstínů (z toho 4 lesklé) + primer.