Proti pigmentovým skvrám a pro hloubkovou hydrataci

Když jsme ze Švýcarska dostali zprávu, že připravují produkt k péči o ruce, zamyslela jsem se, jak často si tak asi někdo nechá takovou péči udělat. Já osobně nepatřím k lidem, kteří snesou mastnotu na rukou. Vzhledem ke své práci si ještě k tomu myji ruce tak 20x denně. Mám je suché a tím jsou viditelnější vrásky. Ale nemám zatím výrazné pigmentové skvrny jen nestejnoměrné zbarvení Trochu mě tedy švýcarské ošetření rukou nechávalo v klidu.

Pak přišly informace, letáčky k přeložení a my jsme začali s překlady. Než jsme je dokončily, byla jsem na to ošetření tak zvědavá, že jsem se nemohla dočkat až budeme moci udělat první objednávku. Švýcaři jsou si svou kvalitou tak jisti, že vůbec žádné vzorečky nebo cokoliv na vyzkoušení nepraktikují a tak nám nezbylo, než objednat a hned stovky kusů. Nicméně jsem si byla již téměř jista, že to bude velmi žádané ošetření. Nemýlila jsem se. jen asi v tom, že lidé nepečují o ruce. Oni totiž pečují a vzhled rukou je pro velkou část velmi důležitý. Jistě si dokážete uvědomit ruce, které by jste nechtěli držet nebo si dokonce s takovou rukou i potřást. Nicméně více je těch, kteří mají ruce pěstěné. Z některých rukou nemůžete odtrhnout zrak. To že je některé ženy preferují s dlouhými, jiné s krátkými, nalakovanými nebo nenalakovanými nehty, to je věc vedlejší. „O ruce totiž pečují i muži a jejich počet mě mile překvapil.

Možná by se některé ženy včetně mě, měly nad sebou zamyslet:-), ale já už jsem propadla….

Něco málo o tomto ošetření a produktech. Jak jsem již zmínila, tak výzkum byl prováděn ve Švýcarsku a na jeho základě bylo vyvinuto nové ošetření pro ruce, které kombinuje ty nejpokrokovější technologie a vzácné přírodní rostlinné složky. Zcela přírodní řada založená na léčivých alpských rostlinách, které volně rostou ve vysokých nadmořských výškách ve Švýcarsku a zpracovávají se ručně. Kmenové buky z protěže alpské, krystaly alpské soli, čistá ledovcová voda, Ultrabright Bio Complex®, čistý včelí vosk, hořec, borůvky, smrk a jedle, extract z grapefruitu, také vám to zní tak příjemně a osvěžující. Ono je. A navíc

BEZ PARABENŮ, FORMALDEHYDU, KONZERVANTŮ, MINERÁLNÍCH OLEJŮ A PARAFÍNU.

Nejdůležitější ULTRABRIGHT BIO COMPLEX® je exkluzivní vysoce koncentrovaný přírodní komplex synergicky kombinující účinek řeřichy potoční a hořce.

  • Dodává pokožce přirozený jas a hebkost
  • Prokazatelně účinkuje proti stárnutí kůže
  • Výrazně redukuje tmavé skvrny a hyperpigmentaci
  • Zjemňuje, chrání, hluboce hydratuje a má revitalizační účinky

Jedním ze dvou přípravků, které jsou určeny pro následnou péči domů a udržení výsledku je Anti Dark Spots intenzivní koncentrované sérum, speciálně vyvinuté pro pokožku rukou s tmavými a pigmentovými skvrnami o obsahu 50ml. Účinkuje efektivně v hlubokých vrstvách pokožky a selektivně redukuje zbarvení a tmavé skvrny na rukách. Dodává rukám mladší vzhled, zabraňuje stárnutí a zabraňuje tvorbě volných radikálů. Druhý produkt je Anti Dark Spots krém s obsahem Ultrabright Bio Complexu®. Tento mimořádný krém je tím nejinovativnějším produktem v péči o ruce. Na základě Švýcarských výzkumů prokazatelně redukuje tmavé skvrny a hyperpigmentaci a navíc působí preventivně proti stárnutí pokožky. Dodává rukám přirozenou rozjasněnost, hebkost a jemnost. Vytváří účinnou bariéru, která ruce chrání před okolními vlivy. Lehce se vstřebává, aniž by zanechával ruce mastné. 100ml balení vám díky technologii výroby a tedy malému množství, které je třeba k ošetření vydrží dostatečně dlouho.

Pokud si dopřejete toto ošetření v salonu nebo přijdete k nám do Dermitage, použijeme ještě 3 výjimečné produkty z této řady. Začneme peelingem Silky Peeling s obsahem krystalků alpské soli. Díky silnému exfoliačnímu účinku jsou i ty nejsušší ruce vyživené, zjemněné a ihned hebké. Navrací pokožce rukou mimořádně sametovou hladkost. Díky peelingu jsou ruce zároveň okysličené. Jedná se o skutečný očistný rituál, který navozuje pocit hluboké regenerace a pohody. Naneseme Gel Mask, která kromě výživy, změkčuje a revitalizuje. Obsahuje velmi vzácné přírodní aktivní složky, které rukám dodávají nový pocit hebkosti zároveň tonizují a hydratují. Má také velmi silný rozjasňující účinek, díky kterému je pokožka opět zářivá a tonizovaná.

Poslední produkt také s vysokou účinností a funkčností Velvet Dry olej. Vsákne tak rychle, že neuvěříte. Jedná se o směs rostlinných olejů, bohatých na vitamíny pro výživu, ochranu a podporu elasticity. Hydratuje a zjemňuje. Tento suchý olej účinkuje i v hlubších vrstvách pokožky a nezanechává na rukách mastný pocit. Ihned navozuje pocit úlevy.

Po ošetření švýcarskou manikúrou vaše ruce získají rozjasněnou, svěžejší barvu a hedvábnou jemnost. Podívejte se na rozdíl po jednom ošetření pouze na jedné ruce pro porovnání.