Obočí Dermitage je tzv. mikroblading

Pomocí speciálních jehliček spojených v účinný nástroj se naruší pokožka a zapraví se pigment.

Po všech těch letech v práci s permanentím make-upem obočí mám tu zkušenost, že klientka otevře oči a nemůže vlastním očím uvěřit:-). Všechny odcházejí, na tváři spokojený výraz a k tomu věta: „proč já jsem tak dlouho otálela?“ nebo „Kdybych to věděla, ale byla kolegyně na nějakém permanentím makeupu a to mě odradilo“ a mnoho dalších vět, co slýchám. Nejen že to potěší, ale ta zodpovědnost, že mě máte podepsanou na tváři:-)! Děkuji Vám, klientky Dermitage za vaši důvěru.

Rozhodla jsem se tedy, napsat vám zde více o této špičkové metodě a dodat vám všem, které váháte, nebo se obáváte…kuráž rozhodnout se přijít. Nemusíme ihned „tetovat“, stejně to tak neprobíhá.

Krok 1. po domluveném termínu, kdy jste rozhodnutá, že chcete absolvovat permanentní make-up obočí si domluvíme termín. Konzultace, která tomu předchází je od vybrání barvy, přes úpravu a namalování takového tvaru obočí, který se vám bude líbit. To vše je doposud jen povídání a malování. Pokud je tvar i barva schválena posuneme se o

Krok 2. vyměříme a namalujeme obrys tvaru přesně. Pak příjde na řadu „umrtvovací mastička“ tedy anestetický krém. Po 20-30 minutách působení se teprve přistupuje k samotnému provedení. To trvá nejkratší dobu z celého času, který jsme věnovali přípravě.

ctverecoboci2

Naše cenová politika se změnila. Pro všechny z Vás, které máte zájem získat obočí v plné parádě (a je jedno s čím k nám příjdete), máme dnes cenu upravenu na 1 sezení. Zaplatíte cenu za obočí bez korekce. Pokud nebude třeba, je to cena konečná. Pokud je třeba upravit cokoliv, zaplatíte si korekci. Doufám, že Vás tímto potěšíme. Stále platí, že je pro vás vše jednorázové a nic se „neumyje“ a neschová napříště. Vysoké požadavky na hygienu v současné době považuji za stejně důležité, jako celý výkon.
Pro klientky s alopecií, kde obočí naprosto chybí, nabízíme individuální cenu. Pokud nemáte řasy, i zde jsem připravena nabídnout vám formu mého osobního „charitativního příspěvku“. Toto je má forma, jak chci přispívat a komu.

O unikátním permanentním make-upu obočí Dermitage natočili video nejen v Sama Doma, ale i na iprima.cz. Určitě se na něj podívejte! Najdete ho zde zeny.iprima.cz/moda-krasa/dokonale-oboci-diky-jemnemu-permanentnimu-make-upu