Připravte si nůžky, protože je budete potřebovat. Představujeme Vám nové, inovativní sérum pro růst řas a obočí. Po jeho aplikaci budou Vaše řasy ještě delší a obočí ještě hustší!

AMPLIFEYE ADVANCED Lash & brow fortifier RŮSTOVÉ SÉRUM PRO BOHATŠÍ & HUSTŠÍ ŘASY & OBOČÍ!

V roce 2010 Jo Mousselli představila své růstové sérum Amplifeye® Lash & Brow Fortifier, které bylo inspirováno potřebou řešit sílu a růst řas i obočí bez hormonálních látek, ale s viditelnými známkami dobrých výsledků proti slábnutí a stárnutí řas i obočí.

amplifeye advanced

Amplifeye® Advanced je účinný ve všech 3 fázích růstového cyklu řas i obočí. Toto silné růstové sérum využívá náš exkluzivní Amplifeye Renewal ComplexTM; složený z liposomálních nosičů obsahujících zakapsulované peptidy, bohaté na aminokyseliny, které zanesou ažk cibulkám řas a obočí.

Botanické extrakty revitalizují a pěstí řasy i obočí a tím je celkový vzhled oka otevřenější, větší s mladistvým
vzhledem.

Amplifeye® Advanced Lash & Brow Fortifier s sebou přináší dramatické výsledky v lehkém, nelepivém séru. Toto výkonné růstové sérum pomáhá stabilizovat jednotlivé přírodní řasy a vytváří tak i dobrý základ pro prodlužování řas. Při každodenním použití jsou řasy i obočí viditelně omlazené, zdravější, silnější, hustší a delší.

Klinicky prokázané výsledky!

Zde se můžete podívat na video, jak správně Amplifeye Advanced používat: