Zelená revoluce, na kterou jste čekali!

12 let od uvedení revolučního ošetření MAVEX CALLUSPEELING® na trh a miliónů ošetření provedených po celém světě, Mavex opět přináší revoluci ve světě profesionální pedikúry světovou novinku: Vegetal Pedicure – v ČR známé jako Švýcarská fytopedikúra. Jedná se o revoluční novinku, která nahrazuje klasickou Švýcarskou pedikúru.

Švýcarská fytopedikúra je víceúčelové kosmetické ošetření nohou nové generace, přírodní, bez kyselin, s 99,5% složek přírodního a rostlinného původu.

Revoluční dermoceutická technologie: CALLUSPEELING VEGETAL®

Skutečným technologickým průlomem CALLUSPEELING VEGETAL® je inovativní keratolytický fytokomplex Mavex, který laboratoře Mavex, vycházející ze starodávné bylinné receptury švýcarské alpské tradice, vyvinuly během více než 5 let výzkumu v úzké spolupráci s pedikéry a univerzitami.

Vlastnosti CALLUSPEELING VEGETAL®

CALLUSPEELING VEGETAL® je velmi bezpečné ošetření. Díky jednorázovým náplastím, jednorázovým brusným papírům a nástrojům z nerezové oceli, které lze sterilizovat v autoklávu, má odborník na pedikúru jistotu, že dokáže poskytnout ošetření 100% bez rizika infekce nebo přenosu virů, choroboplodných zárodků nebo bakterií.
CALLUSPEELING VEGETAL® je ošetření vyvinuté a vyráběné společností Mavex ve Švýcarsku s plným respektem k životnímu prostředí a přírodě s použitím nejvyšších standardů kvality v plném souladu s bezpečnostními normami GMP.
Keratolitický komplex Mavex je inovativní keratolytický fytocomplex získávaný ze synergické směsi bylinných extraktů z léčivých bylin a rostlin, zabudovaný do fosfolipidové struktury schopné účinně a biokompatibilně přenášet aktivní složky obsažené v rostlinných extraktech, podporující účinné a okamžité keratolytické působení.
Za pouhých 15 minut CALLUSPEELING VEGETAL® bez použití skalpelů nebo frézek, jemně odstraňuje popraskanou, tvrdou a mozolnatou pokožku a zanechává nohy úžasně měkké a neuvěřitelně lehké.
CALLUSPEELING VEGETAL® neobsahuje žádné kyseliny.

Výsledky ošetření jsou působivé!

Funkce 6 v 1

Díky síle formule léčivých rostlin je CALLUSPEELING VEGETAL® mimořádně jemný a bezkonkurenčně účinný a provádí 6 silných přírodních funkcí:

  1. KERATOLYTICKÁ FUNKCE: Za pouhých 15 minut jemně odstraní popraskanou, tvrdou a mozolnatou pokožku.
  2. HOJIVÁ FUNKCE: Stimuluje reepitelizaci a hojení trhlin.
  3. HYDRATAČNÍ FUNKCE: Účinně změkčuje, hydratuje a stimuluje regeneraci buněk epidermis.
  4. OSVĚŽUJÍCÍ FUNKCE: Poskytuje okamžitou osvěžující úlevu a stimuluje mikrocirkulaci.
  5. FUNKCE SANITIZACE: Má antibakteriální, antifungální a antivirový účinek.
  6. FUNKCE DEODERACE: Absorbuje nepříjemné pachy z pokožky a dává nohám příjemnou přírodní vůni bylin.

Ošetření může být navrženo:

1. Během běžné pedikúry místo žiletek, skalpelů nebo frézek. Ušetřený čas je značný: zatímco se aplikují náplasti, lze ošetřovat nehty a kůžičku, nedochází k prostojům a především je konečný výsledek mnohem lepší než u tradičních metod, protože noha získá zpět svou přirozenou měkkost.

2. V kosmetické místnosti během čekání (například během působení masky nebo zábalu).

Dermatologicky testováno

Dermatologické studie prokázaly bezpečnost a vysokou snášenlivost pokožkyVHODNÉ PRO DIABETICKOU NOHU.

Absence látek škodlivých pro pokožku

Více informací najdete na našem webu svycarskapedikura.cz.