Rozšiřte v salonu své služby

Blíží se podzim a s ním i nové termíny kurzů ve školícím centru Dermitage. Vyberte si kurz, který vás zajímá, domluvte si telefonicky jeho termín a rezervujte si místo na kurzu uhrazením rezervačního poplatku.

Zde naleznete aktuální termíny školení:

Švýcarská pedikúra /1 den – 9. dubna v čase od 10:00 – cca 12:00 hodin (dle počtu účastníků)

  • Dopřejte svým klientům moderní ošetření pro pocit dokonale hladkých a jemných chodidel – to vše bez použití skalpelů a frézek. Ošetření je velmi vhodné i pro diabetiky. Školení Švýcarské manikúry ke kurzu pedikúry zdarma!

Školení NEYES / 1 den – 23. dubna v čase od 9:30 – 16:00 hodin

  • „Threading“ neboli trhání obočí nití je v současné době stále více vyhledávanou službou. Přijďte k nám na kurz a naučte se upravovat obočí jako profesionál.

Školení Microblading / 2 dny – 23. – 24. dubna v čase od 9:30 – 17:00 hodin 

  • Máte zkušenosti s permanentním make -upem a chcete si rozšířit své znalosti v oblasti ruční techniky Microblading? Zúčastněte se 2 denního kurzu a naučte se „vláskovou metodu“ pro přirozený vzhled obočí. Rádi bychom upozornili, že toto školení je určeno pouze pro ty z vás, kteří vlastní živnostenské oprávnění na „Porušování integrity lidské kůže“.

Školení Genosys Akademie – Mikrojehličkování / 1 den – 26. března v čase od 9:00 – 17:00 hodin

  • Mikrojehličkování je moderní kosmetické ošetření pro krásnou, zdravě vypadající pleť, která je po ošetření viditelně hladší a pružnější. Školení je zaměřeno na tyto partie: Obličej a oční okolí, krk, dekolt, ruce, pokožka hlavy.

Školení Mikrojehličkování očního okolí / Termín i čas dle tel. dohody 

  • Nabízíme profesionální set pro mikrojehličkovou mezoterapii očního okolí. Školení neplatíte, zakoupíte si pouze set – EyeCell Kit, který obsahuje oční roller, sérum, krém a peptidové polštářky. Vysvětlíme vám přesný postup práce a ihned po zaškolení můžete začít pracovat. Pro více informací nás kontaktujte.

PŘIHLASTE SE NA ŠKOLENÍ ještě dnes a získejte mnoho spokojených klientek!

 

Doplňující informace:

Všechna školení probíhají na adrese Železná 14, 1. patro, Praha 1 – Staré město (zvonek Dermitage)

Rezervační poplatek, částka 500 Kč, se platí předem. Jeho uhrazením budete mít zajištěné místo na kurzu. V případě zrušení rezervace nás prosím kontaktujte minimálně 48 hodin předem. V opačném případě nebude poplatek vrácen (vyjma absolvování kurzu v následujícím termínu, dle vzájemné dohody). V případě zakoupení těchto startovacích kitů ke školení vám bude vrácen rezervační poplatek 500 Kč:

  • Švýcarská pedikúra – Start kit Pedi (7.829 Kč)
  • Neyes a Microblading – Starter kit NEYES (8.318 Kč)
  • Školení Genosys Akademie – Startovací balíček (4.795 Kč)