MAVEX

Firma MAVEX prodává a vyrábí přírodní kosmetiku, která obsahuje léčivé byliny a rostliny z vysokohorských oblastí Švýcarských Alp. Veškeré rostliny jsou pěstovány v přísně ekologickém stylu zemědělství a vybírány a zpracovávány ručně. Dlouhodobé zkušenosti spolu s důležitou spoluprací s universitami a renomovanými výzkumnými centry, umožnily společnosti MAVEX vytvořit specifické produkty, které jsou vysoce efektivní, uznávány a oceňovány po celém světě pro svou vysokou kvalitu. Veškeré produkty jsou výsledkem pokročilého švýcarského výzkumu a průkopnických technologií.

Zájem o školení

Chcete se stát švýcarskou pedikérkou? Dělat kosmetická ošetřování se značkou MAVEX?

Zájem o produkty

Chcete se podívat na kompletní nabídku produktů MAVEX?

Zájem o ošetření

Objednejte se na ošetření nohou – Švýcarskou pedikúru, nebo rukou – Švýcarskou manikúru!

Novinky

Kompletní nabídku najdete na našem e-shopu Dermitage.

Švýcarská Fytopedikúra

Zelená revoluce, na kterou jste čekali! Novinka roku 2021!
  • 21 let od uvedení revolučního ošetření MAVEX CALLUSPEELING® na trh a miliónů ošetření provedených po celém světě, Mavex opět přináší revoluci ve světě profesionální pedikúry světovou novinku: Vegetal Pedicure – v ČR známé jako ŠVÝCARSKÁ FYTOPEDIKÚRA.

Více informací se dozvíte v tomto článku.

 

Poprvé v ČR kosmetika nové generace – FYTOCEUTIKA Mavex

Fytoterapeutické produkty na bázi léčivých rostlin a bylin:
  • Léčivé byliny a rostliny s vysokou koncentrací = vysoká funkční účinnost, která jde daleko za hranice běžné kosmetiky.
  • Fytoterapeutické vzorce, titrované rostlinné extrakty, lipozomální struktury a lamelární biomimetická technologie v kombinaci s lehkou, rychle absorbovatelnou texturou a přírodními vůněmi = mimořádné a okamžité výsledky!
  • 100% Vyrobeno ve Švýcarsku
  • Inovativní biomimetické lamelová technologie je farmaceutická technologie používaná ke zlepšení uvolňování terapeutických látek, která umožňuje účinné přenášení aktivních složek obsažených v rostlinných extraktech skrz vrstvy pokožky, čímž se zvyšuje jejich funkční účinnost.

Více informací se dozvíte v tomto článku.

 

Kontaktujte nás
Sledujte nás na sociálních sítích