GENOSYS 

Velké množství kosmetických ingrediencí je zbytečně vyplýtváno na povrchu pokožky vzhledem k její ochranné funkci kožní bariéry a molekulární váze i velikosti molekul. Tento problém se firma DTS MG rozhodla vyřešit a vyvinula nejlepší mikrojehlu a systém diskových rolerů, které generují mikro kanálky skrze pokožku a dovolují tak kosmetickým ingrediencím penetrovat do kůže a zároveň stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu. Optimalizovat tento účinek se podařilo vývojem Genosys inovativního systému, kdy s patentovanou jehlou propojili i kosmeceutika, speciálně formulované pro microneedling / mikrojehličkování. GENOSYS je značka specializující se na microneedling jako celek.

Zájem o školení

Chcete se stát profesionálem na mikrojehličkovou mezoterapii?

Zájem o produkty

Chcete se podívat na kompletní nabídku produktů GENOSYS?

Zájem o ošetření

Zaujalo Vás mikrojehličkování a ráda byste se nechala ošetřit?

Obnova růstu vlasů? GENOSYS má řešení!
Nový koncept – umožňuje profesionální ošetřování v salonu i doma
Nové zařížení na LLT terapii a automatické mikrojehličkování – do salonu i na doma

Speciální ošetření

HR³ MATRIX MESOPECIA SYSTEM FOR HAIR & SCALP je značka péče o vlasy a pokožku hlavy. Využívá se zásadně inovativní technologie pro řešení problémů s vlasy, aby se dosáhlo okamžitých zlepšení na základě odborných znalostí z biotechnologie. Jedná se o inovativní systém v terapii vlasů a pokožky hlavy, který kombinuje GENOSYS razítko (případně Roler) se speciálními materiály pro opětovný růst vlasů, obnovu a regeneraci. Tuto terapii můžete navíc rozšířit o používání Hair GENTRON – světelný terapeutický přístroj pro obnovu růstu vlasů, nebo HairGen Booster – LED zařízení s funkcí automatického mikrojehličkování pro podporu růstu vlasů.

Více informací o produktech najdete v našem eshopu: HR3 Matrix.

EyeCell SADA K PÉČI O OČNÍ OKOLÍ je systém navržený k řešení rozličných problémů, které se vyskytují v oblasti kolem očí. Výsledkem ošetření jsou nejlepší účinky na tmavé kruhy pod očima, oční váčky a vrásky. Jemná pokožka v oblasti očí získává zpět mladistvý a zdravý vzhled.

Více informací najdete v našem eshopu: EyeCell.

Půvabný krk a dekolt je symbolem ženskosti. Stárnutí v obličeji je řešeno různými způsoby ošetření, aby se snížil výskyt vrásek (například výplně, lasery a peelingy). Nicméně na krku a v oblasti dekoltu je významné omezení takových ošetření, protože tkáň je křehčí. Pro efektivní a přirozené ošetření krku a dekoltu byl vyvinut ND Cell speciálně zaměřený na krk a dekolt.

Více informací najdete v našem eshopu: ND Cell.

SnowCell BRIGHTENING SNOW PEEL KIT je inovativní bezpečný peeling a omlazující program, který zlepšuje hyperpigmentaci díky inhibici produkce melaninu a exfoliací mrtvých povrchových buněk. Pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti.

Více informací najdete v našem eshopu: SnowCell.

Zájem o nákup

Kompletní nabídku najdete na našem e-shopu Dermitage.

Kontaktujte nás
Sledujte nás na sociálních sítích