Zastupujeme tyto značky 

Světová jednička v mikrojehličkování

Jedinečný patent na tvar jehly, který využívá Genosys v mikrojehličkování, umožňuje velmi rychlé a téměř bezbolestné ošetření. Pleť není traumatizována tak, jako u obyčejných kulatých jehel. Možnost vybrat si mezi dermarolerem a derma perem.

GENOSYS KOSMECEUTIKA jsou speciálně navrženy pro mikrojehličkování (mikrojehličková mezoterapie). GENOSYS je synonymum pro “Skin Friendly“ složení. Bezpečné ingredience a fermentované přírodní extrakty minimalizují podráždění kůže a podporují její obrannou schopnost. GENOSYS je speciálně navržena pro microneedling ošetření. Unikátní a velmi účinná kosmeceutika pro výsledek mladistvé a zářící pleti.

Unisex ošetření pro Vaše ruce, nohy a pokožku

Mavex je švýcarská společnost, která vyrábí přírodní kosmetiku založenou na léčivých bylinách a alpských rostlinách. Neustále hledá inovativní produkty zacílené na maximální spokojenost zákazníků. Mavex je nepochybným lídrem v oblasti péče o nohy a ruce s převratnými péčemi, jakými jsou Calluspeeling Vegetal (známé u nás jako „Švýcarská fytopedikúra„*) a SPA procedury s propracovaným pojetím. Produkty Mavex v současnosti používají salony krásy a SPA v nejlepších hotelech světa a jsou prodávány ve více než 30 zemích světa.

Produkty Mavex obsahují vzácné aktivní rostlinné složky a fytokomplex nové generace, výsledek švýcarského nejmodernějšího výzkumu a špičkových výrobních technologií. Jejich mimořádně čisté složení a absence chemických látek je dělá mimořádně prospěšnými a vyhovujícími všem typům pleti. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s plným respektem k životnímu prostředí a přírodě v souladu s vysokými kvalitativními nároky v rámci přísné kontroly kvality.

* Pozn.: Původní Švýcarská pedikúra byla v roce 2021 inovována na Švýcarskou fytopedikúru.

prodlužování řas bez alergií
Xtreme Lashes® – jednička v prodlužování řas

Společnost Xtreme Lashes®, založená registrovanou sestrou Jo Mousselli v roce 2005, je nejdůvěryhodnějším jménem na světě v oblasti trvalých prodlužování řas a kosmetiky pro prodlužování řas. Prostřednictvím vedení a vytrvalosti Jo stanovil Xtreme Lashes průmyslové standardy a stal se jeho globálním lídrem. Xtreme Lashes® je zárukou bezpečnosti; prodává produkty nejvyšší kvality pouze profesionálům v kosmetickém a zdravotnickém průmyslu.

Jednou z předností této značky je medikální lepidlo Flex Fusion Rapid Cure Technology Black, které umožňuje prodlužování řas bez alergických reakcí. Kosmetika Xtreme Lashes by Jo Mousselli® je speciálně vyvinutá pro úplnou kompatibilitu s prodlouženými řasy Xtreme Lashes®. Je zaměřena na péči o pleť, ale bez obětování vyspělých složek proti stárnutí a vyživujících pokožku. Její inovativní vzorce mohou používat všichni klienti – ať už nosí prodloužení řas nebo ne.

Máte zájem?

Zaujaly Vás naše značky? Máte zájem vyzkoušet? Navštivte nás! Nebo si objednejte prostřednictvím našeho e-shopu Dermitage.