Intenzivní opalování má i své stinné stránky

Pečujte o pokožku a dopřejte jí výživu!

I když kalendář ukazuje stále ještě jarní datum, podle nás už je tu léto s veškerou parádou! Sluníčko nás láká ven a my se mu vystavujeme a hltáme plnými doušky jeho hřejivé paprsky.

V předešlém článku jste měli možnost si přečíst, jak je nutné se před sluníčkem správně chránit a jaké přípravky s ochranným faktorem je vhodné použít. Pobyt na sluníčku a u vody, kde je navíc ještě větrno, pleť velmi vysušuje.

Především jemná pokožka očního okolí dostává velmi zabrat. Dopřejte jí hloubkovou hydrataci, výživu a ochlazení, za které se vám odvděčí svým mladistvým vzhledem.

Vyzkoušejte i Vy účinky výjimečných Peptidových gelových polštářků od Genosys – Ideální jako maska pro zklidnění pokožky po slunění, její ochlazení a hloubkovou hydrataci. Klinické studie ukazují, že pravidelným používáním peptidových gelových polštářků se vrásky v oblasti očí zmírňují. Dalšími strašáky, na které polštářky účinně působí, jsou kruhy pod očima a otoky. Vyzkoušejte sama a poznejte rozdíl!

Paní Hana Suchá náš produkt také vyzkoušela a následně o nás napsala ve svém blogu na webu Fairychain – Beauty & Lifestyle Blog.

Citujeme:
Top: květen
„V současné době se účastním milých sezení s představiteli různých kosmetických značek, nebo obchodů. Na našem prvním takovém „školení“ jsme se seznámili s paní z estetického centra Dermitage. Ta nám představila podle mě docela revoluční gelové polštářky na oční okolí EyeCell Peptide Gel Patches. Jedná se o balíček šedesáti polštářků s obsahem biomimetrických peptidů a růstových faktorů. Slouží k okamžitému zklidnění po estetických zákrocích a jako doplňková péče po operaci očních víček, laserovém zákroku, nebo mikrojehličkování. Avšak pokud jste nic takového neabsolvovali, můžete produkt používat jako oční masku. Důkladnou recenzi si pro Vás ještě schovám, polštářky používám krátce, ale musím říct, že miluji jejich chladivý efekt a především ten pocit po jejich sundání, pleť je tak nádherně hydratovaná!“

 

EyeCell Peptide Gel Patches

Peptidové gelové polštářky Vaši pokožku v létě příjemně zchladí!

 

A nyní zde pro Vám máme dodatečnou recenzi od autorky blogu Fairychain – Beauty & Lifestyle Blog.

Citujeme:

Top: červen

Polštářky jsou umístěny v dóze, ve které najdete šedesát kusů, tedy třicet párů, což je akorát na intenzivní měsíční kůru. Já osobně polštářky používám jednou týdně a to opravdu s oblibou. Produkt je to neskutečně chladivý, výborně na pleti drží, nikam se tedy neposouvá a nemátez očního polštářku nikterak oblemcaný celý obličej. Na obličeji by se měly ponechat asi dvacet minut, ale já si s nimi klidně dávám i hodinu. Po jejich sundání je pleť neskutečně jemná a „nacucaná“. Co jsem zaznamenala je jednoznačný úbytek oteků a napuchlin očního okolí po ránu, ale polštářky mi pomáhají i s večení úvanou obličeje u psaní seminárek, nebo článků po nocích. Navíc produkt tak krásně voní! Osobně jsem velmi vděčná, že jsem díky projektu BeautyBlogerky mělamožnost vyzkoušet tento peptidový produkt a každé jeho použití si opravdu užívám.

EyeCell Petidové gelové polštářky