Léto má jednu velkou výhodu – je déle vidět na čtení 🙂

Ano, je to tak! A proto jsme si pro vás připravili další článek o tom, jak o sebe správně pečovat. Léto se kvapem blíží a my bychom měli kromě plánování dovolené myslet i na to, že je třeba naši pokožku při pohybu na sluníčku chránit. V době kolem oběda se přímému sluníčku raději zcela vyhněte, pokud však není zbytí a chystáte se na pracovní oběd na terásku, vyhledejte bezpečnější místo pod slunečníkem – ani zde však nejste zcela chráněni.

A co naše oči? Sluneční brýle s UV faktorem jsou při pobytu na sluníčku nezbytnou součástí. Stejně tak využijete módní klobouk, který Vás lépe ochrání před nepříjemným spálením vlasové pokožky, které jistě každý někdy zažil. Raději zapomeňte i na pověry, že sluneční paprsky neprojdou sklem, není tomu tak, i v tomto případě byste se měli chránit.

A co naše pleť?

Nepříjemnému a bolestivému zarudnutí jemné pokožky obličeje zamezíte použitím vhodných krémů s ochranným faktorem. Z naší nabídky doporučujeme použití krému Genosys – Multi Sun Cream SPF40 PA++ 

Ochrana pleti, opalování, opalovací krémObjevte Multifunkční regenerační krém s antioxidačním účinkem, který nejenom zlepšuje stav vaší pleti, ale zároveň ji chrání před sluncem. Krém má nemastné složení a pokožku tak zbytečně nezatěžuje, obsahuje zklidňující výtažky a díky obsahu rostlinných kmenových buněk účinně bojuje proti stárnutí pleti. Krém bez obsahu parabenů a alkoholu je vhodný i pro velmi jemnou a citlivou pokožku.

Jednoduše naneste a buďte chráněna po celý den! Následně použijte svoji oblíbenou dekorativní kosmetiku – tak, jak jste zvyklá. Nezapomínejte, že při pobytu u vody platí všechna pravidla dvojnásob!

Přejeme Vám příjemné prožití slunečných dní bez zarudnutí 🙂