Léto už je prakticky tady a spolu s ním období koupání, výletů, nošení sandálů apod. Nyní Vaše nohy budou vyžadovat extra péči. V tomto článku se dozvíte užitečné tipy.

KOUPÁNÍ
Prevence proti plísním – Léčba plísní – Zdravé nehty

Micoxan péče o nehty
Micoxan je nová péče vyvinutá pro zlepšení vzhledu nehtů na rukách a nohách postižených plísňovou infekcí. Má intenzivní antiseptický, obnovující a ochranný účinek. Vhodné i jako prevence před vznikem plísní. Redukuje nenormální zbarvení kůže a zažloutnutízpevňuje a hydratuje křehké nehty poškozené infekcí, rozpouštědly a umělými nehty.

VÝLETY
Zápach nohou – Unavené nohy – Bolestivé kalusy – Kuří oka – Kladívkové prsty – Krásné nohy

Krém Foot Active Carbon
Krém s bioaktivním uhlím, který předchází vzniku nepříjemných zápachů, aniž by blokoval přirozené pocení nohou. Díky své mimořádné epidermální detoxikační schopnosti očišťuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Působí proti maceraci pokožky. Tím zaručuje vysokou hygienu a prostředí, ve kterém se špatně množí bakterie a plísně. Předchází stavům mokvání.

SOS Sin Defence
Obzvláště účinný krém proti bolestivým kalusům, kuřím okům a kladívkovým prstům. Intenzivní zklidňující účinek na podrážděnou, zanícenou pokožku. Zmírňuje pocity iritace, pálení a svědění. Zabraňuje maceračnímu procesu, udržuje pokožku čistou a zdravou. Snižuje zarudnutí způsobené třením a stimuluje hojící procesy.

Foot Silky Peeling
Speciálně vyvinutý pro pokožku nohou, tento inovativní výživný a zklidňující peeling okamžitě ulevuje a čistí dokonce i tu nejsušší pokožku. Díky silnému exfoliačnímu efektu krystalků alpské soli jsou i ty nejsušší chodidla vyživené, zjemněné, zahojené a ihned hebké. Má osvěžující a povzbuzující účinek, odvodňuje a deodorizuje (zamezuje nadměrnému pocení).

Foot Gel Mask
Inovativní hydratační gel, speciálně určený pro nohy. Kosmetické ošetření pro nohy, které kombinuje všechny síly a účinky přírodních složek z alpských bylinek. Vyživuje, změkčuje a revitalizuje. Chodidlům dodává nový pocit hebkosti a zároveň tonizuje a hydratuje pokožku. Má velmi silný čistící účinek, díky kterému je pokožka opět zářivá a revitalizovaná. Usnadňuje produkci kolagenu, zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky, účinně vyživuje suché a popraskané nohy, má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti a deodorizuje (zamezuje nadměrnému pocení).