Léto už nám klepe na dveře a tak je na čase shrnout si, co nás vlastně všechny čeká a nemine: opalování, koupání v bazénech a na koupalištích, výlety do přírody, … To vše a mnoho dalšího patří k létu. A abychom si to vše vychutnali ve zdraví a v plné kráse, přinášíme Vám tipy na produkty, bez kterých se neobejdete.

OPALOVÁNÍ
Zdravé opalování – Péče po opalování – UV ochrana pleti – Pigmentové skvrny – Vrásky okolo očí

Multi Sun Cream SPF40++
Multifunkční regenerační krém s antioxidačním účinkem, který nejenže zlepšuji stav Vaší pleti, ale ještě ji zároveň chrání před sluncem. Díky obsahu minerálního filtru vhodný i pro citlivou pleť. Díky SPF40++ účinná ochrana před vznikem pigmentových skvrn.

Balm Blemish Intensive Cream SPF30
Tento BB krém je kombinací zvlhčovače, SPF a krycího krému – zakrývá a snižuje zarudnutí, vzhled skvrn a rozjasňuje vzhled pokožky. Vhodný i pro každodenní použití pro ochranu před UVA a UVB paprskyUčený pro okamžitou hydrataci a ošetření zraněné kůže po estetických ošetřeních.

Day Cream SPF30 Mavex White Perfection + Night Cream Mavex White Perfection
Novinka na trhu, poprvé v ČR! Velice účinné krémy, které účinně bojují proti stárnutí a pigmentovým skvrnám. Rozjasňují pigmentaci pokožky obličeje, zabraňují tvorbě melaninu a tím i tvorbě nových skvrn, snižuje známky stárnutí, zarudnutí a odlupování. Denní krém navíc obsahuje výkonné sluneční filtry – ochranný faktor SPF30 před UVA a UVB paprsky.

Perfect Bronze je hydratující zesilovač opálení, produkt 4v1 (příprava pokožky na opálení, urychlení opálení, produkt po opalování a podpora zdravého opalování). Může být aplikován pod běžný opalovací krém.

Sublime Drops je hloubkově hydratační zjemňující pleťový olej pro každodenní péči o obličej, krk a dekolt. Vhodný pro všechny tipy pleti. Má regenerační a revitalizující účinek, obnovuje elasticitu pleti a účinně působí proti jejímu stárnutí.

EXTRA PÉČE O OČNÍ OKOLÍ
Redukce otoků a kruhů pod očima – Méně vrásek okolo očí – Depigmentace pokožky

Víte o tom, že v létě mnohem více mhouříte oči? A tím si více zaděláváte na vrásky? Právě nyní je tedy vhodné období na zvýšení péče o oční okolí:

EyeCell Peptide Gel Patch – Peptidové polštářky pod oči se zklidňujícím a regeneračním účinkem, odstraňují otoky a kruhy pod očima, redukují vrásky. Mají chladivý účinek a minimalizují ztrátu vlhkosti.

EyeCell Contour Cream – Hydratační krém, který podporuje mikrocirkulaci, která je slabá v oblasti očí, protože pokožka je 5-10krát tenčí a má méně olejových žláz, proto ztrácí pružnost mnohem rychleji. Zlepšuje vzhled očního okolí.

EyeCell Contour Serum – Intenzivní oční sérum. Odstraňuje hluboké vrásky, temné kruhy a zpevňuje a hydratuje oční okolí. Obsahuje protipigmentační komplex, který umožňuje depigmentaci pokožky restrukturalizuje křehké pojivové tkáně kolem očí.