Trápí Vás pigmentové skvrny? Chcete zlepšit vzhled Vašich rukou a vrátit jim jejich krásu a svěžest? Potom je následující článek určen Vám!

Péče na ruce proti tmavým skvrnám s kmenovými buňkami protěže alpské
ULTRABRIGHT BIO COMPLEX ® [VYSOCE PROJASŇUJÍCÍ BIOKOMPLEX]

Exkluzivní vysoce koncentrovaný přírodní rostlinný komplex vyvinutý s inovativním účinným spolupůsobením výhonků švýcarské potočnice lékařské a genistinu:
• Poskytuje pokožce přirozený jas a jemnost.
• Účinně bojuje proti stárnutí pokožky.
• Zásadně zmenšuje tmavé skvrny a hyperpigmentace.
• Vyživuje, chrání a hydratuje do hloubky s intenzivním revitalizačním účinkem.

Ze švýcarského výzkumu přichází nová zkrášlující péče pro ruce, která kombinuje nejpokročilejší inovativní kosmetické technologie s velmi vzácnými přírodními rostlinnými aktivními složkami.
Všechny produkty jsou BEZ parabenů, formaldehydu, přidaných konzervačních látek, minerálních olejů nebo parafínu.

PIGMENTOVÉ SKVRNY:
• Hand Anti Dark Spots Cream – Krém proti tmavým skvrnám s vysoce projasňujícím biokomplexem. Selektivně redukuje nežádoucí změny zabarvení a tmavé skvrny a předchází stárnutí pleti. Dává rukám přirozený jas a hladkost, do hloubky vyživuje, chrání a hydratuje. Snadno se vstřebává.
• Hand Anti Dark Spots Serum – Inovativní intenzivní koncentrované sérum pro ruce postižené tmavými skvrnami na pokožce. Působí účinně v nejhlubších vrstvách kůže, redukuje nežádoucí změny zabarvení a tmavé skvrny na pokožce. Poskytuje rukám mladší vzhled, předchází stárnutí, bojuje proti radikálům.
• Hand Velvet Dry Oil – Sametový suchý olej má zklidňující vlastnosti, obnovuje správnou hladinu kožního mazu, čímž stimuluje obnovující procesy ve škáře a epidermisSnadno se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a poskytuje okamžitý pocit uvolnění. Vyživená pokožka znovu získává výjimečný jas a sametově jemnou hebkost.

ZKRÁŠLUJÍCÍ PÉČE:
• Hand Silky Peeling – Navrací rukám jejich krásu s překvapujícím sametovým účinkem. Ruce znovu nacházejí všechnu svoji čistotu, pokožka je okysličená a neobyčejně hladká. Skutečný pročišťující rituál, který poskytuje hluboký pocit pohody.
• Hand Gel Mask – Zkrášlující péče pro ruce. Pokožku vyživuje, zjemňuje a revitalizuje. Rukám dodává novou hladkost, zatímco je tonizuje a hydratuje. Má intenzivní čistící účinek, který pokožce poskytuje jas a tonus.

24H HYDRATACE, VÝŽIVA A OCHRANA RUKOU BEZ MASTNOTY:
Skin Comfort krém na ruce – 24 hodinový hloubkově hydratační a regenerační krém. Kůži na rukou vyživuje a napravuje i velmi popraskanou a vysušenou pokožku. Ruce zanechává extrémně jemné. Krém obsahuje UV absorpční látky, čímž zabraňuje foto-ageingu.

EXTRÉMNĚ SUCHÁ, POPRASKANÁ A DEHYDRATOVANÁ POKOŽKA
Precious Repairer Extract – 100% přírodní vysoce koncentrovaná hojivá mast s propolisem, které stačí jen malé množství. Silný antioxidant, má hojivý a antiseptický účinek. Je ideálním řešením pro extrémně suchou, popraskanou a dehydratovanou pokožku. Lze ji použít na různá místa po celém těle, čímž se z ní stává ideální multifunkční pomocník pro celou rodinu. Vhodný také jako změkčovač kůžičky před jejím odstraněním a jako výživa pro suché, křehké a slabé nehty. Má hydratační a zklidňující eudermický účinek.