Trápí vás nevzhledná a popraskaná pokožka na chodidlech a především patách?

Řešením je Švýcarská pedikúra!

Základem zdravé a krásné pokožky chodidel je pravidelná péče a volba vhodných přípravků, určených pro jejich péči. Nyní, v letních měsících, je všeobecně o nohy více pečováno, ale nemělo by se na ně zapomínat ani v chladnějším období. To je naopak pokožka přesušená a hrozí jí bolestivé popraskání.

Přijďte si  k nám vyzkoušet Švýcarskou pedikúru a zažijte příjemné relaxační ošetření, ze kterého budete odcházet jako znovuzrození, ale hlavně s pocitem úžasně lehkých nohou. Nenechte se zmást, toto ošetření není určené pouze pro ženy, i mezi muži si našla mnoho spokojených klientů, kteří na Švýcarskou pedikúru nedají dopustit 🙂

Švýcarská pedikúra bez skalpelů a frézekJak celé ošetření vlastně probíhá…

Děsí vás zdlouhavé namáčení nohou ve vaničce? Pak vás potěšíme. U Švýcarské pedikúry totiž toto pravidlo neplatí. Nohy se pouze omyjí a osuší, následně se na ně nanesou speciální obklady, napuštěné účinnými přírodními látkami, které rychle a efektivně nabourají zrohovatělou a popraskanou kůži. Po 15 minutách působení se odumřelá kůže odstraní pomocí plastové škrabky a následně se povrch chodidla zbrousí dohladka pomocí jemného pilníku. Z hygienických důvodů se pilníček po každém použití vyhazuje. Závěrem péče vmasírujeme krémy, které pokožku vyživí a obnoví její přirozenou bariéru.

Během 15 minutové pauzy, kdy necháváme působit obklady, ošetříme nehty, případně se zaměříme na péči o ruce. Švýcarská kosmetika Mavex nabízí totiž mimo jiné také protivráskové ošetření proti pigmentovým skvrnám na rukách.

Švýcarská pedikúra je velmi vhodná i pro diabetiky, neboť během ošetření nepoužíváme brusku ani skalpel, a proto nehrozí riziko poranění pokožky!

Oddejte se do péče profesionálů, kteří mají mnohaleté zkušenosti v péči o celé tělo.

Máte to k nám do Prahy daleko? Nevadí. Na webových stránkách Švycarské pedikury si můžete vybrat salon, který je vašemu bydlišti nejblíže a vyzkoušet tak nabízenou službu u námi proškolených pedikérek po celé České republice.