Definitivní SBOHEM vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima!

Výjimečný produkt pro výjmečnou lokalitu. Víte, že v okolí očí je nejintenzivnější mimika? A to i když spíte:( EyeCell, řada vyvinutá speciálně pro delikátní oblast očí, zatočí s tmavými kruhy a váčky pod očima a vyzmizíkuje vrásky. Výsledkem je vypnutí vrásek o více než 30%! A máte dvě možnosti: rychlou nebo pomalou cestu.
Eyecell_Kit

Konvenční kosmetika doposud nepřinesla účinné řešení v péči o stárnoucí pokožku, proto Vám přinášíme přípravky Genosys od lídra na světovém trhu v oblasti mikrojehličkování. Úchvatný produkt, masku na oči ve formě gelových polštářků, oční sérum a oční krém jsou naše vítězné trio, které jsme pro Vás vyzkoušely. Krátká cesta znamená pravidelné používání těchto 3 přípravků. Výsledek uvidíte do 2 měsíců. Rychlá cesta vede k nám do DERMITAGE, kde pomocí patentovaného očního válečku pronikne sérum hluboko přímo do pokožky. Není se čeho obávat a ošetření je naprosto nebolestivé a bezpečné.

Je opravdu možné sérum EyeCell „vpravit“ do kůže? Odpovídáme ANO! Právě k tomu je přímo určené a nemusíte se obávat nežádoucích reakcí. Nejedná se o kosmetiku, kosmeceutika, látky „farmaceuticky čisté“. Neobsahují ani složky, které v kůži být v žádném případě nesmí, jako například minerální oleje, vůně, konzervanty a další. V séru obsažené látky regenerují pleť nejen díky externím procesům, ale především dochází k opravdové vnitřní obnově buněk.

Eye_Contour_Serum

Řada EyeCell využívá nejnovější technologie. Účinné látky se aktivují až při kontaktu s pokožkou. Právě tento unikátní postup napomáhá vniknout koncentrovaným antioxidantům do hlubších vrstev pokožky kde mají účinkovat. Všechny obsažené látky, jako kyselina hyaluronová, biomimetické peptidy a kmenové buňky, napomáhají k hloubkové regeneraci a zabraňují dalšímu stárnutí pokožky. Zatímco maska ve formě gelových polštářků působí především zklidňujícím účinkem a pomáhá vypnout okolí očí už během 30 minut, oční sérum bojuje proti tmavým kruhům pod očima a krém hydratuje pokožku.

Eyecell_Peptide_gel_patch

Eyecell produkty jsou doporučovány nejen dermatology, ale i plastickými chirurgy. Sterilní a vzduchotěsně uzavřené přípravky v perfektních dávkovačích Vám zajišťují hygienické použití i po operacích očních víček a v rámci následující profesionální domácí péče. Všechny výrobky si můžete pořídit samostatně.

Eye_Contour_Cream

Dermatoložka MUDr. Pavla Hrabcová používá výrobky značky Genosys od jejich představení v ČR, tedy více než 2 roky, a řadu EyeCell považuje za nejlepší neinvazivní metodu na omlazení pokožky v oblasti očí. A jak dodává: „To nejlepší je, že se nemusíte bát používat ji ani po chirurgických zákrocích v oblasti očí“. Přípravek je pro narušenou pokožku přímo určen. EyeCell je opravdu účinný a přitom tak jemný. Oční roler je jediný na světovém trhu. A stejně tak jako ostatní rolery od značky Genosys/DTS je patentovaný.

Firma Genosys je předním výrobcem kosmeceutik a dlouhodobě se věnuje hloubkové a vnitřní nápravě a regeneraci pokožky. Všechny produkty jsou vyráběny na základě rozsáhlých výzkumů a především ve spolupráci s těmi nejlepšími lékařskými a technologickými specialisty. Mezi nejúspěšnější produkty společnosti se řadí Genosys Skin Renewal System, obličejový peeling, který pomáhá zjemnit a rozzářit pokožku, zároveň vypíná její texturu a pomáhá v boji proti jemným vráskám. Všechny výrobky reagují svým složením na nejnovější vědecké výzkumy, které jako hlavní příčinu stárnutí označují poškození DNA buněk. Produkty si můžete u nás v DERMITAGE přijít vyzkoušet, poradit se se zdravotnickými odborníky a vybrat si přesně ten účinný produkt, který potřebujete. Preferujete li nákup přes e-shop, je možné si nechat produkt zaslat až domů. Pokud nemůžete zastavit čas, vraťte ho zpět!