Epilační spirálka Epispring Roll

Šikovná pomocnice pro snadné a rychlé odstranění nežádoucích chloupků v obličeji.

Použití spirálky je velmi snadné – zvládne jej každá z vás. Před samotnou epilací je třeba pokožku očistit a odstranit z ní veškerý make-up a nečistoty.

Jak na to?Epilační spirálka

Když je pleť vyčištěná a suchá, přiložte spirálku na obličej a za použití jemného tlaku po ní rolujte proti růstu chloupků. Pro lepší efekt pokožku volnou rukou lehce napněte. Přejíždějte po pokožce do té doby, dokud je třeba.

Po použití uchopte spirálku mezi prsty, jemně ji roztáhněte a vyfoukněte zachycené chloupky. Tento krok můžete provést kdykoliv v průběhu epilace, pokud máte pocit, že již spirálka nenachytává další chloupky.

Závěrem spirálku opláchněte vlažnou vodou a nechte osušit. Stejně tak opláchněte epilovanou pokožku a dopřejte jí krém na zklidnění. Z hygienických důvodů svou spirálku nepůjčujte.

Výhody Epispring Roll

  • Jednoduchost použití
  • Funguje bez potřeby elektřiny
  • Velmi efektivní
  • Elegantní design

Chci zakoupit Epilační spirálku

Epispring Roll s sebou můžete nosit prakticky kamkoliv a použít ji kdykoliv je zrovna třeba. Neváhejte ji vyzkoušet i vy:-)

Pokud se na spirálku chcete nejprve podívat a případně ji i vyzkoušet, neváhejte se za námi zastavit v Železné ulici 14 na Praze 1.