Dlouhé a husté řasy

Zdravím vás a mám radost, že čtete můj příspěvek. Asi vás také zajímá jak dosáhnout hustých a svůdných řas.

Je to peklo. Komu nebylo dáno do vínku, tak má dnes jedinečnou možnost. Prodloužit si řasy. Já vím! A slyším ty nářky všech těch, které mají alergickou reakci, ale volba byla na vaší straně a stále je, tak stejně jako řešíte, jaký šampon nebo barvu si dáte na vlasy, zkuste si vždy sehnat dostatek informací o tom, na co se chystáte.

Vždy je něco TOP značka a nebývají zrovna na každém rohu a také nestojí stejně jako na tržnici.

No dobrá, máte tedy za sebou nějakou zkušenost nebo jste se ještě nerozhodla a právě že jste ta zvídavá a hledáte informace. Co tedy vlastně potřebujete vědět? O prodloužených řasách vám toho nejvíce řeknou Xtreme Lashes. Na trhu byly první, jsou dodnes celosvětovým lídrem a přinášejí spoustu inovací a kvalitních produktů s holistickým přístupem.

Vždycky existuje na trhu levnější varianta, jen mě nikdo nikdo nepřesvědčil, že je to pro mé oči a řasy to vhodné. Tady pár stovek nehraje roli. Nejsou to kalhoty.

Možná vás ale nezajímá prodloužení řas. Tak si pojďme dát takový stručný výčet: (kvůli mně ne tak) dlouhé, hlavně husté a tmavé a lesklé a bez údržby a ráno vstala a šlaJ.

Možnosti:

 • prodloužení řas Xtreme Lashes – jakákoliv technika 1:1, objemová Volumation nebo-li 2D,3D,kolik je libo D…
 • vlastní vypěstování řas – začnu varianta ricinový olej(také jsme se vyvinuli prý z opice, tak přejdeme na ty nejnovější technologie) – peptidové preparáty, no a další možnost – hormony (latanoprost) – ne úplně pro mě a ne úplně pro každého, vzhledem k tomu, že je to přece jen přípravek, který se využíval k léčbě zeleného zákalu. Dnes už jsou naštěstí i lepší preparáty, které bohužel pro nemocné s glaukomem řasy neprodlužují.
 • zmíním pro objektivitu, ale naprosto bych vynechala možnost implantace řas – mám za svůj profesní život pouze 5 příkladů reálně implantovaných řas a NIKDY bych něco takového neabsolvovala a tedy ani nikomu nedoporučila. Výsledek byl šílený a klientky stejně řasy ustříhávaly a chodily na Xtremky.
 • Umělé řasy – tady je varianta snopce – za mě nee, varianta celé řasy – za mě proč nee?
 • Další varianta pro objektivitu je permanentní maskara – jako nápad skvělé, ale žádný produkt doposud nedal uspokojující výsledek a nezničil více řas, než tento produkt, tedy za mě nee zase.
 • No a normální stará klasika – řasenka voděodolná či neodolná – za mě ano, ale ta nechuť večer dělat cokoliv a k tomu ještě odličování očí a ty vrásky kolem očí z toho tahání…. Nesmějte se! To vám je asi ještě jedno, regenerace je rychlejší a vrásky jsou u vás omylem, ale čas vás dožene. Také jsem to před 20, 15, 10 lety neřešila.

Tak teď trochu vzdělávání o řasách. No nejsou to vlasy, které mají růstový cyklus 3-6 let. Řasy vás doběhnou za 3-4 měsíce. Stejně jako obočí. Mají také velmi krátkou aktivní fázi (anagenní) pouze 35-40 dní. To je odpověď na to proč jsou kratší než vlasy. V této aktivní fázi se jich nachází asi 60-80% (stále stejné pro řasy i obočí). Tak zkusme jen kupecké počty. Máte svých 100 řas (opravdu nic moc, ale není to tak hrozné). Pouze 60-80% je v aktivní fázi – tedy pouze na těchto 60 – 80 ks by se měly nalepit umělé řasy. Na ty nad 80% – ty vypadnou třeba už za hodinu, nebo za pár dnů. Ty před 65% nejsou ještě na zátěž připravené. Každý ať si odvodí sám, co mu vykládá lash stylistka a proč když sundá řasy má poloviční délky i síly. Xtreme Lashes nemusíte sundávat a nechat si řasy odpočívat. U Xtreme Lashes vědí co mají dělat i jak a s čím to mají dělat.

Typ 1 Tak si necháte nasadit svůj krásný plný set. Je jedno jestli 1:1 nebo Volumation. Každé má svá pro i proti. Také si barvíte vlasy, odbarvujete a ničíte žehličkou a o zdraví nechcete nic vědět… Pak je jedno kam si řasy půjdete nasadit, klidně si zajděte k někomu domů, jistě má schválenou provozovnu hygienou, platí daně atd… Nebo do salonu, kde mají od každého kousek.

Ty z vás které chcete skutečnou kvalitu pro své řasy, najdete si Xtreme Lashes.

Typ 2 Máte alergii, bohužel jste chodila někam na řasy, protože paní byla milá, někdo vám ji doporučil a najednou se to stalo, svědila vás víčka, začínala růžovět a opuchat. Nakonec natékala, vaše vlastní řasy padaly dříve než měly a ty syntetické se na nich kroutily. Víčko se nakonec vzhledově podobalo ekzému, kůže se šupila a po několika pokusech, které jste opakovala vám sympatická paní řekla: “no jo, to máte alergii, to se může stát“. Sklopila jste oči i uši. Některá z vás odběhla na kožní, oční atd. Dostala jste kortikoidy a konečná. Zde vsuvka – napište mi prosím, jak to bylo doopravdy a co jste dělala?. Budu opravdu ráda. Před 9 lety jsem přivezla první prodlužování řas z USA Xtreme Lashes, jsem šťastná, za tuto značku a dodnes jsem na ni velmi hrdá a věřím, že pomine doba, která tady je a bude diktovat klient kosmetičce, tak jak to je například v jiných obchodech. Bude zde od klienta požadována kvalita a reference, tak jak je to v Itálii, Německu, Švédsku, Japonsku, Emirátů a dalších více než 50 zemí světa, kde je Xtreme Lashes stejně váženou značkou jako jsou ikony Gucci, Dior, Hermes a další. Jo Mouselli chtěla řasy pro ženu, která je plně vytížená, má rodinu, svou práci málo času, ale chce vypadat skvěle! Vyvinula tedy metodu prodlužování řas, která dodnes nemá konkurence a pro klientku je bezpečná. Již 10 let nosí sama Xtreme Lashes bez přestávky. Tak ještě než navždy zavrhnete prodlužování řas, vyzkoušejte testovací set Xtreme Lashes. Máme spoustu klientek, které přišly s „alergií“ z jiných značek a výsledek je, že nosí Xtreme Lashes. Tak a vracím se před vsuvku a jediná vaše možnost může být – umělé řasy nebo řasenka nebo také nic, protože i to vás může alergizovat, nebo jste přecitlivělá. Permanentní maskara – již jsem zmínila.

Typ 3 Nemáte problém nanášet řasenku a večer se odličovat

Typ 4 Vlastně varianta mezi prvními – je posílení, zahuštění a pěstění vlastních řas. Ať máte vlastní bez nalepených nebo s nimi, věřte, že tak jako vlasům dodáte nesmyslné množství přípravků, pro řasy a obočí máte možnost zvolit velmi zdravou alternativu peptidů. AmplifEye je přípravek na bázi přírodních látek a vitamínů známých jako efektivní účinná látka pro růst vlasů (z toho se vychází) a k tomu bez přídavku hormonů ale s obsahem super čistých PEPTIDŮ. Chlup (řasa, obočí, vlas) není perpetum mobile a opravdu je třeba mu dát výživu, něco z čeho vám vyroste a zesílí. Zde je volba a do 6 týdnů (neroste to o moc rychleji) uvidíte výsledek. Je třeba pravidelně a soustavně, ať už řasu ničíte čím chcete.

Dopřejte svým řasám jen malinko více než odlíčení a nalíčení, zatížení prodlouženými řasami (předpokládám, že je chcete delší a výraznější), než jaké by vám spočítal Lashcalculator od Xtreme Lashes.

Mějte na paměti, že s věkem se vše zhoršujeJ a to vás vůbec nestraším,jen hovořím ze své zkušenosti a já si opravdu neztěžuji.

Amplifeye

 • důležité pomocné látky a podpůrné složky zvyšují prokrvení cibulek řas a obočí (folikuly)
 • pro peptidy tak vzniká snadnější průnik aktivní látky – Peptidů
 • Peptidy jsou naprosto přírodní látky – nazývané Bio – prodlužují ve folikulu růstovou fázi. Řasy a obočí naroste delší až do maxima a déle trvá než vypadnou.
 • Přečtěte si více o peptidech, pokud vás zajímá jejich účinek a věřím, že přejdete na přípravky s peptidy v celkové péči o pleť a vlasy. Já už více než 5 let nic jiného nepoužívám, ale nezapomínejte prosím, že pokud máte něco dopravit do kůže (myslím do hloubky kůže), může to být jedině jejím narušením a nebo injekcí. Natíráním na pokožku se vstřebatelnost pohybuje na velmi malé úrovni (3%) a to i s účinnými nosiči. (Jen aby vás nedostaly reklamní taháky a jedna fotka, jak to super funguje. Co by tak dělali dermatologové, kdyby se namazáním něčeho někam dalo vše vyřešit:).
 • Amplifeye jsme testovaly v různých zemích a na různých typech řas. Všude funguje, jen tzv. „Nepřekročíte svůj stín“, nebudete mít řasy delší a hustší, než jste kdy měly jako novorozenec, ale budou silnější a zdravější a můžete je dále prodlužovat anebo jinak vylepšovat. Je to přece o tom co je pro vás důležité a v čem se cítíte vy krásně.

Všem krásné a dlouhé a husté řasy! Takové si totiž zasloužíme. Jako Bohyně.