[vc_row][vc_column][vc_column_text]

V Sama Doma jsme častým hostem

R: Na jaká témata jsi do Sama Doma zvána?

I:Myslím, že poprvé jsem byla pozvána na prodlužování řas. Další téma je vždy spjato s tématem scénáře a je to vždy novinka, kterou přivezeme do České republiky. Byly to mikrojehličky, pedikúra ze Švýcarska od firmy Mavex, manikůra ze Švýcarska od firmy Mavex, mezonitě nebo tzv. kolagenové nitky, jak je nazvali v Sama Doma. K výročí pořadu jsem byla pozvána, abych hovořila o 15 letech – co se v kosmetice událo a přinesli jsme také 2 novinky na českém trhu – pusátko a trhání obočí nití.

R: Je to přímý přenos a tak se musím zeptat, jestli nemáš trému?

I: Ani mi to nepřipomínej! Mám, ale snažím se soustředit na to co říkám a vlastně před sebou mám jen moderátorku, tak být na stolečku ještě káva, mám pocit, že si povídáme jen tak:)

R: Jak se připravuješ na to co budeš říkat?

I: No vlastně nijak. Přečtu si okruh otázek, které mi zašlou, ale ve studiu je to vždy nějak jinak:-) Ono i to JAK se tě moderátorka zeptá v kontextu, pak změní i to jak můžeš odpovědět.

R: Můžeš si moderátora vybrat? A s kým se ti nejlépe pracuje?… A proč tě moje otázka rozesmála?

I: tak na co mám odpovědět nejdříve? Rozesmálo mě představa, že přijdu do studia:“Dobrý den, dneska bych si to dala s Alenou a ne s Ester….“ Nene, přijdu, řeknou kdo bude se mnou jako moderátor a přiznám se, že jsem byla v Sama Doma již se 7 moderátorkami a jediná, se kterou jsem „nestála nebo neseděla“ u stolečku byla Jolana Voldánová, kterou mám zase hrozně ráda ze zpravodajství. Upřímně je mám ráda všechny a obdivuji jejich pohotovost a rozhled. Je tolik témat a tolik oborů a ony se musí dobře připravit, u toho dobře vypadat, být vtipné a pohotové a jsou to taky mámy s povinnostmi a vařením a úklidem. Vlastně celý tým musím pochválit. Když mě pozvou, jdu ráda.

R: Je to přímý přenos. Koukáš se tedy pak doma?

I: No to se nedívám. Nebo abych nelhala, tak ne vždy. Většinou mrknu na to, co komentují mí přátelé nebo občas mi zavolají klientky a to je moc milé když mě pochválí.

R: Já se také dívám když mi čas dovolí a nejen kvůli tobě:-) Měla jsem to štěstí, že jsem tě párkrát viděla a šlo ti to:-)

I: Děkuji za pochvalu, jsi milá.

R: Já ti děkuji za tvůj čas.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_gallery type=“image_grid“ images=“1822,1823,1824,1825,1826″ img_size=““][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]