Trápí Vás vrásky a další projevy srátnutí pokožky? S přibývajícím věkem přibývají vrásky a další nedokonalosti. Pokožka ztrácí svoji pružnost, objem, jas apod. Známky stáří v obličeji lze řešit různými způsoby ošetření (například výplně, lasery, peelingy). Zajímá Vás, které ošetření bychom Vám doporučili my? Čtěte dále!

Mikrojehličková mezoterapie GENOSYS – anti-age ošetření

Šetrné a přesto velmi efektivní metodou pro anti-age ošetření pleti představuje mikrojehličková mezoterapie GENOSYS.

Výhody mikrojehličkové mezoterapie GENOSYS

Mikrojehličková mezoterapie je prokázaným a účinným ošetřením k získání krásné pleti. Pleť neztenčí, naopak ji zesiluje vytvořením nového kolagenu v pleti. Jde o velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Korejská značka GENOSYS je světová jednička v mikrojehličkování. Pomocí patentovaných jehel diskového roleru je mikrojehličkování velmi rychlé, efektivní a téměř bezbolestné. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoliv věk. Navíc, veškeré přípravky GENOSYS jsou 5NO! Neobsahují tedy žádné chemické přísady – surfaktanty, umělé pigmenty, alkohol, vůně. Pokožka tak získává pouze speciálně účinné látky, které podporují dělení fibroblastů a tvrobu kolagenních vláken.

Účinky ošetření:
 • Podporuje syntézu tvorby kolagenu v pokožce
 • Proti stárnutí kůže – zpomaluje nástup procesu stárnutí
 • Omlazení pokožky
 • Pružnost pokožky – zlepšuje elasticitu tvorbou vlastního kolagenu a vyhlazuje jemné linie a vrásky, zmenšuje póry
 • Hluboké vrásky – snižuje jejich hloubku
Kde absolvovat profesionální ošetření:

Na mikrojehličkovou mezoterapii GENOSYS (krk a dekolt) se můžete objednat v našem salonu Dermitage na Praze 1. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře anebo na telefonu 603 163 330.

Jak pečovat o pleť

Korejská profesionální značka GENOSYS přináší řadu produktů speciálně zaměřených na anti-age péči o pokožku.

Doporučujeme tyto produkty:

Pokud Vás zaujaly přípravky GENOSYS, potom si nenechte ujít následující produkty. Vhodné jsou jak při běžné péči o pokožku, tak i v případě péče po invazivních ošetření (např. mikrojehličkování).

Jak připravit pokožku – čištění a tonizace je základ:

 • Odlíčení: GENOSYS Professional Biphasic Makeup Remover – tento profesionální dvoufázový odličovací přípravek má osvěžující, nemastné, dvoufázové složení, díky kterému šetrně a bez podráždění odlíčí rty a oči a odstraní i ten nejodolnější make-up.
 • Čistění a okysličení: GENOSYS Snow O2 Cleanser – jedná se o unikátní čistící přípravek uvolňující kyslík, který Vaši pleť do hloubky pórů čistí a zároveň okysličuje. Kyslíková krémová maska velmi jemně čistí a je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Přípravek je velmi jemný, šetrný, ale zároveň velmi důkladně do hloubky pórů čistí a okysličuje. Snow 02 revitalizuje pleť, která je stresována vnějším prostředím a bylinné extrakty ulevují podráždění a zklidňují pokožku.
 • Tonizace: GENOSYS Snow Booster Toner –  je tonikum pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Díky obsahu botanických fermentovaných extraktů je přímo určen k hloubkové hydrataci a zjemnění pokožky. Napomáhá jejímu vyhlazení a nastoluje rovnováhu pH po čištění.

Anti-age péče – to správné sérum a krém:

 • GENOSYS Multi-Functional Intensive Cream – tento intenzivní multifunkční krém výrazný účinek proti stárnutí – pomáhá vyhladit vrásky, vyrovnává tón pleti, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Má antioxidační účinek, chrání pokožku před stárnutím. Podporuje rychlejší regeneraci tkáně, posiluje strukturu pokožky a vrací ji její elasticitu.
 • GENOSYS Anti-Wrinkle Serum – toto pleťové sérum má  výrazný anti-aging a regenerační efekt. Pomáhá zpevnit a vyhladit pokožku, zmenšuje vzhled vrásek. Pokožka zesiluje a vypíná se. Je speciálně navrženo pro použití s derma- válečkem GENOSYS. Sérum je vhodné pro použití po laserovém ošetření, peelingu a mikrojehličkování, ale také jako denní péče pro intenzivní péči o pleť.
 • Pro domácí péči doporučujeme používat oba dva přípravky. Můžete objednat přímo v našem e-shopu Dermitage v tomto zvýhodněném balení – Balíček na vrásky.
Další tipy na domácí péči:

Multi-Functional Cream a Anti-Wrinkle Serum aplikujte dvakrát denně – ráno a večer. Po odlíčení, očištění a tonizaci pleti naneste nejprve sérum. Jemně poklepejte prsty, aby se vstřebalo a následně naneste a jemně vmasírujte krém.